Психологічна скарбничка


Методи навчання
Методи навчання

Якщо вам потрібна консультація звертайтесь

за телефоном: 0506772670 

психолог Володимир Володимирович

 

У житті кожної людини не так вже багато ситуацій, коли доводиться здійснювати глобальний вибір, який впливає на всю подальшу долю. Молодим людям такий вибір доводиться робити ще у школі. Це вибір майбутньої професії. І віднестися до цього вибору потрібно як до початку нового цікавого життєвого етапу, а не як до необхідності. Людині, що обирає свій професійний життєвий шлях, потрібно розібратися у величезній різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси. Якщо ви лише приблизно уявляєте, чим хочете займатись, ваші уявлення можуть бути туманні або ідеалізовані. Щоб не було занадто великого розриву між очікуванням і реальністю, пройдіть тестування, та дізнайтесь про свої пріоритети в підсвідомих прагненнях.
Для перевірки себе пройди тести котрі подані нижче і дізнайся ким бути тобі краще.

Тест. Методика визначення типу професій.

Тест. Чи є в тебе хист до роботи будівельника?

Тест. Чи міг би ти бути дизайнером?

Пропоную для студентів П груп, прослуховування цих ацдіофайлів, для нормалізації психоемоційної сфери. Впливаючи на лімбічну систему і на префронтальні зони кори, Аркет позитивно впливає на регулювання порушень емоційного фону.

 

Тест. Розширений опитувальник Шмішека

Тест. Як виміряти особистість: Завзятість-поступливість

Розкриття сутності поняття мотивації дає можливість зрозуміти, що саме і як забезпечує активність та спрямованість поведінки та які фактори виступають в ролі спонуки та підтримки поведінкової активності на певному рівні.

Тест. Експрес-діагностика особистісних особливостей підлітка.

Тест. Опитувальник формально-динамічних властивостей індивідуальності ОФДСІ.

Багатогранність характеру кожного включає в себе іноді діаметрально протилежні якості, які соціум і сама людина позначає позитивною або негативною міткою. Насправді, це майже завжди суб'єктивно. Адже те, що заведено вважати недоліками людини, часто дозволяє їй досягати певних висот у житті і сприймається як сильні сторони.
До речі, визначитись з негативними сторонами особистості людини, зазвичай, досить просто. Адже від оточуючих про них ми чуємо частіше, ніж про свої позитивні характеристики.
Не соромтеся, шукайте свої сильні сторони, пишайтеся ними і використовуйте для максимального розкриття свого особистісного потенціалу. А якщо ви не впевнені, як їх можна відшукати в психологічному коктейлі з сумнівів і побоювань, то запропоновані тести домоможуть вам це зробити.

Тест Сонди / Метод портретних виборів

Повний тест Люшера