Новини


13.10.2020

Звичайні будні флористів в КРВПУБ

 

Так проходять будні здобувачів освіти з особливими освітніми потребами за професією «Флорист, квітникар, озеленювач» (група П-13, майстер в/н Олена Нічікова). Фото з уроку виробничого навчання з флористики. Тема уроку: Складання спіралевидного букета. Фото ТУТ!

09.10.2020

Чого навчився, того за плечима не носить (народна мудрість)

На базі навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» Державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» вже вкотре проведено навчання здобувачів освіти інших професій з певного виду робіт.
Цього разу хлопці, які навчаються за професіями «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та «Муляр, електрозварник ручного зварювання», успішно опанували компетенцію «Монтаж (демонтаж), заміна умивальника» і отримали відповідний сертифікат. Ці навички однозначно знадобляться у дорослому житті! Фото ТУТ!

13.10.2020

«Мудрим ніхто не вродився, а навчився», – говорить народна мудрість.

Здобувачі освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» під керівництвом амбітного майстра виробничого навчання Сергія Янка продовжують підкорювати професійний олімп.
В цьому навчальному році вони підхопили минулорічну естафету і успішно взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики «Всеосвіта Осінь – 2020». Олімпіада спрямована на розвиток у підлітків творчого та креативного підходу, кмітливості, уважності до деталей, вмотивованості до навчання, розуміння важливості безперервного розвитку особистості.
5 перших, 2 других, 1 третє місце, 2 заохочувальні місця, а також 3 диплома у майстра – такий їхній здобуток у олімпіаді цьогоріч! Так тримати! #ВсеосвітаОсінь2020. Фото ТУТ!

02.10.2020

Святкування 80-річчя створення професійно-технічної освіти!

Сьогодні хочемо підтримати цікавий історичний фоточелендж до Дня 80-річчя профтехосвіти! Нам теж є про що згадати)))
Приєднуйтесь, адже знати свою історію це цікаво і корисно!
#СтоличнапрофесійнаосвітавідХХдоХХІстоліття.

18.09.2020

V Київський дитячо-юнацький форум "Ми можемо більше" online

Наказ про проведення V Київського дитячо-юнацького форуму "Ми можемо більше"  в онлайн форматі. Деталі ТУТ!

17.09.2020

Дуальна освіта

Державний навчальний заклад «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» продовжує активно впроваджувати елементи дуальної форми навчання в освітній процес з професій «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «Електрогазозварник», «Штукатур, лицювальник-плиточник», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». З метою обміну досвідом заступник директора з НВР Пронь Т. В. взяла участь в Конференції на тему «Запровадження дуальної системи навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти України», організованою Профспілкою будівельників України за участі віце – президента Будівельної Палати України Сташевського С. Т., Державного експерта з питань змісту та забезпечення якості освіти Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Кравець Ю. І., віце-президента Конфедерації роботодавців України Мірошниченка О. В., доктора педагогічних наук, доцента, зав. лабораторією Інституту ПТО Кулалаєвої Н. В. та представників роботодавців. В ході конференції були обговорені питання переваг, недоліків, можливостей дуальної форми навчання як для роботодавців і здобувачів освіти, так і для закладу освіти. Фото ТУТ.

01.09.2020

УВАГА, УВАГА, УВАГА!

28.08.2020

Конкурс закінчено

Списки груп рекомендованих до зарахування на бютжетну форму навчання. Фото можна переглянути ТУТ!

28.08.2020

Список рекомендованих від 28.08.2020 ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР, 192 Будівництво та цивільна інжене

27.08.2020

01.09.2020 О 08.30 ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ

27.08.2020

Шановні абітурієнти!!!

26.08.2020

Конкурс розпочато

Запрошуємо здобувачів освіти Київського регіонального вищого професійного училища будівництва взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Інформація для абітурієнтів, які подали документи на вступ для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра

20.08.2020

Інформація щодо продовження прийому громадян на навчання до закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 році

26.06.2020

ДНЗ КРВПУБ «ОНЛАЙН ВИПУСКНИЙ 2020»

25.06.2020

Гарна новина - осучаснений кабінет англійської мови у нашому навчальному закладі!
Деталі за посиланням ТУТ!

03.06.2020

Конкурс закінчено

Наша 208 група зі своїм амбітним майстром Сергієм Янком знову на висоті. Як і перший раз, вони взяли участь у VІ Всеукраїнській олімпіаді з інформатики, але вже на іншому порталі – порталі «На Урок». І знову призові місця (чотири І-х та два ІІІ-х місця). Так тримати! Фото ТУТ!

22.05.2020

Інформація щодо діяльності Національної дитячої гарячої лінії

21.05.2020

День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу.

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки припадає на 21 травня. Цього року День вишиванки проводиться онлайн.Українцям в такий кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки.

21.05.2020

У Флешмобі "Одягни вишиванку!" взяли участь педагогічні працівники та здобувачі освіти нашого навчального закладу.

21.05.2020

Вітання всіх зі святом від наймолодшої учасниці флешмобу

Молоде покоління розквітає в ДНЗ "КРВПУБ"

21.05.2020

Єстафету передаємо нашому хореографічному колективу "Водограй" із запальним українським танцем!

18.05.2020

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

8 травня 2020 року 76-ті роковини геноциду кримськотатарського народу. Саме 18 травня 1944 року розпочалася операція із депортації кримських татар.

07.05.2020

Парад привітань від ДНЗ КРВПУБ до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війни!!!
Гасло нашої привітальної компанії: "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо".
Отже, розпочинає наш парад: флешмоб від наших учнів та педагогічних працівників.

05.05.2020

Приєднуйтесь до нашого челенжу "Чисті руки-щасливі думки" , який розпочали керівник хореографічного гуртка "Водограй" Шипко Ю.О. зі своїми вихованцями! Адже дотримання правил гігієни — проста річ, що може убезпечити тебе від захворювань та зробити великий вклад у підтримку здоров’я загалом. Саме гігієна є важливою частиною здорового способу життя, разом з регулярним збалансованим харчуванням, здоровим сном та достатньою фізичною активністю.
Приділяй увагу особистій гігієні.
Руки — наш первинний контакт з зовнішнім світом. Вважай, що на них збирається все, що ти «пізнав» у проміжок часу від одного миття рук до іншого. Тому мити їх потрібно регулярно — принаймні 5 разів на день та приділяти одній такій процедурі десь хвилину.
Приділяй увагу особистій гігієні! Посилання на відео ТУТ!

04.05.2020

У житті кожної людини не так вже багато ситуацій, коли доводиться здійснювати глобальний вибір, який впливає на всю подальшу долю. Молодим людям такий вибір доводиться робити ще у школі. Це вибір майбутньої професії. І віднестися до цього вибору потрібно як до початку нового цікавого життєвого етапу, а не як до необхідності. Людині, що обирає свій професійний життєвий шлях, потрібно розібратися у величезній різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси. Якщо ви лише приблизно уявляєте, чим хочете займатись, ваші уявлення можуть бути туманні або ідеалізовані. Щоб не було занадто великого розриву між очікуванням і реальністю, пройдіть тестування, та дізнайтесь про свої пріоритети в підсвідомих прагненнях.
Для перевірки себе пройди тести котрі подані нижче і дізнайся ким бути тобі краще.

03.05.2020

Якщо перші – то в усьому!

2 перших, 1 друге, 6 третіх місць, а також 2 заохочувальних місця – і це ще не повний перелік досягнень наших здобувачів освіти групи 208 за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» на чолі з майстром виробничого навчання Сергієм Янком, які успішно пройшли ще одне цікаве випробування – взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики «Всеосвіта Весна – 2020». Олімпіада спрямована на розвиток у підлітків творчого та креативного підходу, кмітливості, уважності до деталей, вмотивованості до навчання, розуміння важливості безперервного розвитку особистості. Так тримати! #ВсеосвітаВесна2020

01.05.2020

Шановні педагогічні працівники, здобувачі освіти, всі бажаючі! Запропонований аудіоряд у відеокліпі, допомагає нормалізувати психоємоційну сферу та стимулює активність імунної системи. Якщо ви відчуваєте постійну тривогу та напруження, для нормалізації достатньо прослухати кліп 1 раз на день, на протязі 10 днів. Бажаємовсім міцного здоров'я. Відео можна переглянути за посиланням ТУТ!

24.04.2020

Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати

Щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці, який в цьому році проходить під вищезазначеним гаслом. Ознайомитися з Контрольним переліком заходів, зверненням організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок та іншими матеріалами можна ТУТ.

18.04.2020

30.03.2020

До уваги і врахування в роботі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що мають групи учнів, які здобувають у цьому навчальному році базову загальну середню освіту.

11.03.2020

11 березня 2020 року на базі нашого навчального закладу відбулася міська методична секція педагогічних працівників професій гарячої обробки металів (електрозварники, ковалі) закладів професійної професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Мотиваційна складова освітньої діяльності у професійній підготовці кваліфікованих робітників зварювального виробництва для потреб ринку праці та підприємств м. Києва»
Гостей радо вітав педагогічний колектив у оновленому за сучасними стандартами кабінеті спеціальної технології електрогазозварників. У дружній обстановці у колі фахівців-однодумців (методиста НМК ПТО у м. Києві Марії ВАЛЬЧУК, заступника директора з НВР Тетяни ПРОНЬ викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва, представника роботодавців ТОВ «РОЗФУД» Романа КОХНА, ) прозвучали доповіді на теми: «Новітні технології зварювання в харчовій промисловості» (Роман КОХНО), «Реалії використання сучасних технологій зварювання в умовах закладу професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва (Андрій ПРОНЬ), «Використання проєктних технологій у професійно-практичній підготовці кваліфікованих робітників» (Оксана МАСЛОВСЬКА).
Присутні також відвідали майстер клас: «Використання плазмового різання та зварювання плавким електродом в середовищі захисних газів» (майстер в/н Володимир ГУРІЧ), ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу (зокрема оновленою виробничою майстернею за професією «електрогазозварник») та провели Круглий стіл на тему: «Впровадження сучасних виробничих технологій у підготовку кваліфікованих робітничих кадрів через розвиток соціального партнерства» (учасники методичної секції). Фото ТУТ!

11.03.2020

11.03.20 року здобувачі освіти 104,108,109 груп підготували і провели незабутнє свято "Весна і Шевченко". На святі лунали вірші поета, пісні, а також здобувачі освіти представили твори Кобзаря в ілюстраціях. Фото ТУТ!

10.03.2020

10.03.2020 у нашому навчальному закладі з метою покращення правоосвітницьких знань та профілактики правопорушень серед здобувачів освіти інспектором відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві Мехеєвим М.С. було проведено лекції на теми: "Поведінка у місцях масового скупчення людей", "Дії, коли тебе затримала поліція". Фото ТУТ!

06.03.2020

05.03.2020

Здобувачі освіти нашого навчального закладу привітали прекрасну половину зі святом Весни!!!
Дорогі жінки, дівчата!
Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!
Це для вас сніги розтали,
Це для вас прийшла весна.
Ви собою полонили
Наші душі і серця.
Тож лишайтесь завжди милі,
Ніжні, щирі, чарівні,
І розумні, і вродливі,
І веселі, і прості!
А ще мо отримали прекрасний подарунок- святковий концерт і безліч позитивних емоцій!!!

03.03.2020

Конкурс закінчено

Вітаємо ученицю 308 групи Токаренко Ірину, яка посіла І місце в обласному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!!!! Ірочко, ти наша гордість! Пишаємось тобою!!! Фото ТУТ!

26.02.2020

Профорієнтація у школах

26.02.2020 майстри виробничого навчання Вікторія ПРАШЕЛЬ, Людмила ГРИЦАЙ та Володимир АРЕФІЙ проводили профорієнтаційну роботу серед учнів дев’ятих та одинадцятого класів ЗЗСО № 66. Фото ТУТ!

26.02.2020

Чемпіони з футзалу

Вітаємо нашу збірну команду за отримане І місце у змаганнях першості з футзалу серед команд юнаків закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва. Пишаємось вами. Фото ТУТ!

25.02.2020

Міський літературно-музичний захід

25 лютого 2020 року наші учні взяли участь у міському літературно-музичному заході, присвяченому 50-м роковинам від смерті українського поета Андрія Малишка. Діти, ми вами пишаємося!!!! Фото ТУТ!

20.02.2020

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року бібліотекою училища разом з ЦРБ ім. М. Некрасова проведено захід-реквієм «Небесній Сотні шана і молитви…» з метою вшанування подвигів учасників Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. На зустріч з учасниками подій на Майдані Ярославом Люти, заступником керівника ВГО «Сокіл», та Всеволодом Терентьєвим, членом Громадської Ради при Голосіївської РДА, були запрошені учні 108 групи.
Гості розповіли учням про трагічні події листопада 2013 – лютого 2014 років, про свою участь у Революції Гідності, а також про відданість та героїзм побратимів, які віддали своє життя за незалежність України.
В училищі була експонована книжкова виставка, присвячена Революції Гідності. Фото ТУТ!

14.02.2020

На день Святого Валентина в холі училища закружляли метелики, створені руками наших здобувачів освіти груп П-33,П-23, П-13 з особливими освітніми потребами разом зі своїми майстрами Оленою НІЧІКОВОЮ, Олександрою ПОЛТАВЕЦЬ та Діаною ОЛІЙНИК. Чому? Тому що напередодні дня всіх закоханих ми замислилися: а що таке кохання? Найбільш нам сподобалсь визначення: КОХАННЯ, ЦЕ КОЛИ МЕТЕЛИКИ В ЖИВОТІ. Наш кіт-мандрівник із свята в свято, якого ми назвали Дорофієм, був зацілованний своєю коханою, чарівною кицюнею Мусею.) Милуйтеся і святкуйте разом з нами. Фото ТУТ!

13.02.2020

День відкритих дверей

Сьогодні в нашому навчальному закладі пройшло свято - День відкритих дверей. До нас завітали майбутні абітурієнти з різних шкіл Києва і області. Гостей радо зустрічали їх ровесники - наші учні - з майстер-класами по виготовленню валентинок, подаруночків на День Святого Валентина, майстер-класом по ремонту деталей машин, по виготовленню календариків. Гості ознайомились з матеріально-технічною базою навчального закладу та відвідали концерт, присвячений Дню святого Валентина. Фото ТУТ!

11.02.2020

З метою ознайомлення з професіями, в рамках профорієнтаційної роботи майстрами груп за професією "флорист, озеленювач" були запрошені учні 9-х класів школи № 85 на дуже цікаву та пізнавальну екскурсію в оранжереї ботанічного саду ім. академіка М.М. Гришка. Фото ТУТ!

12.02.2020

Урок до Дня вшанування учасників бойових дій

12.02.2020 до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся відкритий захід за участю учасника бойових дій в Афганістані, полковника, викладача предмету Захист Вітчизни Пільника М.М.! Фото ТУТ!

11.02.2020

11 02.2020 задля поглиблення знань з професії "флорист, квітникар, озеленювач", в рамках співпраці з Центральним ботанічним садом імені М.М. Гришка урок виробничого навчання у групі 309 (майстер Василяускене Т.О.) пройшов у оранжереї ботанічного саду. Учні в умовах виробництва вчилися доглядати за екзотичними рослинами. Фото ТУТ!

Групи П11 та П21 разом з викладачем Симоненко Н.І. майстром Кузьменко Т.О., та перекладачами-дактилологами Закрасняною Н.Л., Коновальчук І.І. відвідали один з найбільших християнських центрів-святинь країни - Києво-Печерську лавру. Фото ТУТ!

Групи слабочуючих учнів П11, та П21 разом з викладачем Симоненко Н.І. майстром Кузьменко Т.О. та перекладач ами-дактилологами Закрасняною Н.Л. та Коновальчук І.І. відвідали унікальний, надсучасний музей Становлення української нації. Де представлена історія нашого народу та наших пращурів у 110-ти фігурах видатних українців, діарамах, мапах, картинах. Фото ТУТ!

06.02.2020

6 лютого 2020 у навчальному закладі здобувачам освіти була проведена бесіда-лекція на тему:"Адміністративна відповідальність неповнолітніх" начальником сектору ювенальної превенції відділу превенції Печерського УП ГУНП у м. Києві Дем'яненком В.О. Фото ТУТ!

03.02.2020

31 січня 2020 група 209 (майстер в/н Вікторія ПРАШЕЛЬ) провела урок-екскурсію у оранжерейному комплексі Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України. Здобувачі освіти ознайомилися з представленою там експозицією тропічних і субтропічних рослин: видами, умовами їх росту, розмноження, розповсюдження.
Урок проводився з метою поглиблення знань, умінь і навичок здобувачів освіти, які навчаються за професією «Флорист, квітникар, озеленювач». Фото ТУТ!

29.01.2020

День пам’яті Героїв Крут

29 січня Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами. На Аскольдовій могилі Поховали їх – Тридцять мужніх українців, Славних, молодих… Ці слова з вірша Павла Тичини «Пам’яті тридцяти», присвячені молодим українцям, які загинули в бою під Крутами 29 січня 1918 року, бою, який обріс легендами і, попри поразку, став прообразом мужності та відваги для українського народу. З метою вшанування пам’яті українських юнаків, що полягли в бою під Крутами і висвітлення цієї події бібліотека училища разом з Голосіївською районною бібліотекою ім. Некрасова провела патриотичну годину «Бій за майбутнє України». На цьому заході студент історичного факультету КНУ ім. Т.Г.Шевченка, член ВГО «Сокіл» Володимир Грицаченко зазначив, що бій під Крутами є однією з трагичних сторінок історії України й водночас найбільш героїчних. Володимир детально змалював картину бою під Крутами, передав настрій юних захисників Української Народної Республіки та провів історічну паралель між подіями того часу та теперишнім. Було продемонстровано зброю того часу та зразки сучасної зброї. Проведено майстр-клас. В фойє училища до цієї дати оформлено книжково-ілюстративну виставку «Герої Крут – ми ваші спадкоємці». На заході були присутні учні групи 109 (майстер Вікторія ВИШТАК), викладачі, бібліотекарі. Фото ТУТ!

29.01.2020

29 січня 2020 року в актовому залі училища відбулася дуже цікава зустріч з живою легендою! – учасником 21-ої української антарктичної експедиції Савицьким Олександром Леонідовичем, який є науковим співробітником Інституту гідробіології НАНУ, членом Національного антарктичного наукового центру. Він цілий рік як науковець-біолог пробув у складі експедиції на Український антарктичній станції «Академік Вернадський».
Савицький О.Л. дуже цікаво та доступно розповів про цілі та роботу експедиції, про життя на станції, про природу Антарктиди, показав багато слайдів, фотографій. Тема була цікавою, здобувачі освіти уважно слухали, задавали питання. Наостанок всі присутні сфотографувалися з гостем і з Прапором України, який учасник експедиції привіз з Антарктиди.
На зустрічі, яка була організована бібліотекою училища (завідуюча Лідія Баранова), були присутні здобувачі освіти І-х курсів та викладачі. Фото ТУТ!

22.01.2020

Вітаємо нашу збірну команду (дівчата) за почесне отримане ІІІ місце у змаганнях з настільного тенісу в програмі спартакіади серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва у 2019-2020 н.р. Фото ТУТ!

22.01.2020

22.01.2020 року група МС-21 разом з викладачем спецдисциплін Шовкун Л.В. та майстром в/н Копистко М.О. відвідали ВАТ "Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської" з метою більш якісного вивчення предмета будівельні конструкції та ознайомлення з конструктивними елементами та технологією їх виготовлення. Фото ТУТ!

27.12.2019

Хай прийдешній новий рік
Несе щастя на поріг.
Хай здійсняє ваші мрії
Цілий добрий гарний рік!

24.12.2019

А до нас ще вчора завітав новорічний пацючок! ? 23 грудня разом із яскравою командою наших артистів (здобувачів освіти) він привітав педагогічний колектив, батьків, роботодавців із наступаючим Новим своїм роком!))). Артисти подарували нам незабутні та приоємні враження. Ви - найкращі!, найталановитіші! Всім казкового новорічного настрою! Нехай здійсняться всі наші бажання! Фото ТУТ!

19.12.2019

Свято Свято Миколая

Свято Миколая Київ зустрічає без снігу. Але зусиллями учнів груп П-13, П-23, П-33 (учні з особливими освітніми потребами) та їх майстрів Діани Олійник, Олександри Полтавець та Олени Нічікової в холі училища пронеслась біла завірюха. Білі мишки з казкового будиночку вийшли на ковзанку в легкому таночку зі сніжинками біля незвичайно красивої ялиночки. Скільки снігу намело! Подивитися на це диво прийшли сніговики. Навіть кіт з Геловіну, наш улюбленець, прийшов на зимові свята. Учні вирішили дати йому ім'я. Тому просимо всіх допомогти. УВАГА! Оголошується конкурс на краще ім'я для нашого котика! Фото ТУТ!

18.12.2019

Екскурсія в Шоколадний будиночок для учнів груп П-13, П-23, П-33

Екскурсія для учнів груп П-13, П-23, П-33 (учні з особливими освітніми потребами) стала незабутнім уроком. Відкриваючи двері із однієї казки в іншу, вони вчилися відчувати, відрізняти стилі, в яких були створені зали, вивчали основи композицій. Познайомилися з історією життя двох талановитих і шляхетних людей: С.С.Могилевцева, колишнього власника будиночку, та В.Ніколаєва - архітектора, який створив це диво. А також дізналися про сьогодення Шоколадного будиночку, про величезну роботу не тільки по реставрації та оновленню самого будиночка, а й по продовженню справи культурної освіти та меценацтва в Україні. Фото ТУТ!

18.12.2019

Еко-проєкт «Здай макулатуру – врятуй дерево»

Здобувачі освіти нашого навчального закладу взяли участь у Всеукраїнському еко-проєкті «Здай макулатуру – врятуй дерево» і зібрали більше 1000 кг. макулатури. На раді самоврядування було вирішено всі зібрані кошти віддати на благодійність.
У приймальному відділенні Національного Інституту раку здобувачам освіти порадили зібрані кошти віддати хлопчику Антону та його мамі Юлії, яким потрібно пройти 12 хіміотерапій після операції по видаленню пухлини на нирці. Що і зробили представники учнівського самоврядування.
Ми віримо у Антошку та його сильних батьків. Видужуй, дитинча! Фото ТУТ!

18.12.2019

Бібліотечний урок

18 грудня 2019 року для здобувачів освіти групи 104 (майстер в/н Гуріч С.М., класний керівник Сміян В.В.) бібліотекою нашого навчального закладу разом з Голосіївською районною бібліотекою ім. М. Некрасова був проведений цікавий пізнавальний бібліотечний урок. Здобувачі освіти 104 групи дізналися, як правильно себе поводити у біліотеці, як знайти потрібну літературу, як користуватися каталогами та довідковою літературою.
Головний бібліограф Голосіївської ЦБС Ліна Марківна Кобилко пропагувала бібліографічну продукцію та видання, отримані з інщих бібліотек. Завідувач бібліотеки училища Баранова Л.П. розповіла про особливості своєї бібліотеки. Фото ТУТ!

17.12.2019

90 років з дня заснування Голосіївської районної бібліотеки ім. М.Некрасова

17 грудня 2019 року бібліотеці ім. М. Некрасова Голосіївського району м. Києва, з якою тісно співпрацює бібліотека нашого навчального закладу, виповнилося 90 років з дня заснування. З нагоди цієї дати від імені колектив навчального закладу щиро привітав колектив бібліотеки ім. М. Некрасова та вручив Подяка за співпрацю у вихованні учнівської молоді.
В цей день в бібліотеці відбувся захід за участю керівництва районної ЦБС, громадськості Голосіївського району, найдавніших та найактивніших читачів. Серед них є і вихователь закладу освіти Шаповалюк Поліна Павлівна, яка вже 52 роки є читачем бібліотеки. Від районного бібліотечного керівництва їй була вручена Подяка. Також Подяка вручена завідувачу бібліотекою училища Барановій Лідії Петрівні за організацію активної співпраці.Фото ТУТ!

13.12.2019

З 9 грудня 2019 року в навчальному закладі проводяться правоосвітницькі заходи в рамках Всеукраїнського тижня права. Викладач Бабич І.І. провела виховний захід для здобувачів освіти «Історія становлення прав людини». Учні 209 та 30 груп брали участь у проекті « Безпечний Голосіїв» за сприяння громадської організації «Київ мрії» та Голосіївського управління поліції ГУНП у м. Києві (урок-зустріч «Права і свободи людини і громадянина в Україні»). У Центральній районній бібліотеці ім. М.Некрасова учні 10 групи зустрілися із представником Голосіївського управління поліції ГУНП у м. Києві Рудь Іваном. Була проведена бесіда «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Фото ТУТ!

29.11.2019

Предметний тиждень з англійської мови

В рамках тижня англiйськоi мови 28.11.2019 вiдбувся концерт, який пiдготували здобувачi освiти I, II та III курсiв "I love English"! Ми вдячнi Вам, нашi giти, за ваш талант та натхнення!!! Фото ТУТ!

28.11.2019

WORLDSKILLS UKRAINE 2019 за компетенцією «Слюсарні роботи»

28 листопада 2019 року на базі Державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2019» за компетенцією «Слюсарні роботи».
Під пильним поглядом експертів (Балицького Леоніда Станіславовича, заступника директора з НВР Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України; Юрженка Володимира Васильовича, доктора педагогічних наук Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди; Кононенка Андрія Геннадійовича, кандидата педагогічних наук Інституту професійно-технічної освіти України) та журі (голова журі Похиленко Геннадій Миколайович, старший викладач кафедри технології конструкційного матеріалознавства Національного університету біоресурсів і природокористування України, члени журі: Шаповалов Юрій Олексійович, майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» та Петренко Віктор Миколайович, майстер виробничого навчального Вищого професійного училища № 25) за перемогу боролися 8 конкурсантів, а саме:

27.11.2019

27.11.2019 в КРВПУБ здобувачi освiти 1 курсу провели загальноучилищну лiнiйку "I can speak English. And you?" . Фото ТУТ!

27.11.2019

22 листопада до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні група 109 (майстер в/н Вікторія Виштак) відвідала «Музей Совєцької окупації» при Центрі «Меморіал» ім. Василя Стуса, яку організувала бібліотека училища. Присутні ознайомились з інформативною експозицією, присвяченою темі Голодомору в Україні. Науковий співробітник Центру Григорій Рій провів екскурсію, надав багато цікавої інформації про ті страшні роки. Наприкінці екскурсії співробітники Центру продемонстрували художньо-публіцистичний фільм «Голод». Була оголошена хвилина мовчання напам’ять про загиблих від Голоду на Україні. Фото ТУТ!

26.11.2019

Вітаємо нашу збірну команду за отримане ІІІ місце у змаганнях з волейболу серед юнаків в рамках Спартакіади серед збірних комант студентів ВНЗ І-ІІр.а., які розташовані на території Голосіївського району. Фото ТУТ!

23.11.2019

23 листопада відбулися жалобні заходи на території музею Голодомору. Слабочуючі учні КРВПУБ відвідали музей, та вшанували пам'ять жертв голодоморів. Фото ТУТ!

20.11.2019

Навчальний проект "Безпечна міграція"

20.11.19 соціальними працівника Всеукраїнського центру "Волонтер" в рамках п'ятитижневого навчального проекту "Безпечна міграція" був проведений цікавий, квест "Валіза" із здобувачами освіти груп 103, 104 щодо проблем, пов'язаних із торгівлею людьми! Фото ТУТ!

19.11.2019

Захід до Дня Гідності і Свободи

З нагоди Дня Гідності і Свободи, 19 листопада 2019 року, в бібліотеці навчального закладу відбулась зустріч з відомою журналісткою, доктором філософських наук, професором, членом НСПУ та НСЖУ, викладачем Політеха Мариною Петрівною Препотенською, яка була активним учасником Майдану. З під ії пера вийшло багато книг, статей в пресі про буремні події того часу. Є і фільм про Майдан, зроблений на матеріалах його фото- та відеоз’йомок. Дуже цікаво журналістка розповіла про Революцію Гідності та її наслідки. Також прозвучали вірші молодих київських поетів, присвячені темі Майдану, захисникам України. До цього дня у бібліотеці була розміщена книжкова виставка. На заході були присутні учні груп 109 та Т-20, викладачі. Фото ТУТ!

19.11.2019

Конкурс закінчено

Ми як завжди на висоті! ІІ місце у міському конкурсі серед майстрів виробничого навчання з професії "електрозварник ручного зварювання". Гуріч Володимир Миколайович, ми вами пишаємося! Так тримати! Фото ТУТ!

15.11.2019

з 11.11 по 15.11.2019 відбувся Тиждень української мови та літератури. Протягом Тижня відбулося багато цікавих, яскравих, пізнавальних заходів. Писали Всеукраїнський диктант національної єдності, взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, провели майстер-класи "Говори українською правильно", змагалися у брейн-рингу "Бринить- співає рідна мова", у мовному квесті "О рідне слово, хто без тебе я?", побували на віртуальні екскурсії "Сторінками давніх книг", зібралися на мовному святі "Спочатку було слово". Фото ТУТ!

14.11.2019

Конкурс закінчено

14.11.19 команда нашого училища "Динаміт" отримала грамоту за активну участь у міському конкурсі "Планета гумору 2019", який проводився у Київському державному будинку художньої та технічної творчості серед здобувачів освіти закладів професійної(професійно-технічної )освіти міста Києва!Вітаємо! Фото ТУТ!

08.11.2019

ХІХ Всеукраїнський диктант національної єдності

ХІХ Всеукраїнський диктант національної єдності "від бересту - до "цифри"у нашому навчальному закладі. Писали всі: і адміністрація, і викладачі, і майстри виробничого навчання, і учні. Було складно, але цікаво. Фото ТУТ!

08.11.2019

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Урочисте відкриття ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у Колонній залі КМДА. Серед поважних гостей свята Слабошпицький М.Ф., Мовчан П.М., Гриценко П.Ю., Любов Квасниця-Кей. Нагородження Токаренко Ірини, здобувачки освіти 308 групи, яка посіла перше місце в Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика (4 етап). Ірочко - ти наша гордість!!! Фото ТУТ!

07.11.2019

«Супергерої серед нас» – так називається невеликий ролик, який наш навчальний заклад (група 208 з майстром в/н Янком С.С. та викладачем спеціальної технології Суботіною О. В.) підготував для участі у конкурсі, організованому Youth MediaLab. В ньому ми розповіли про Даниїла Замойського, учня з особливими освітніми потребами, який творить незвичайні полотна, в тому числі ….. з вовняних ниток. Знайомтеся з ним тут

31.10.2019

Гелловін або Велесова Ніч

Дехто ставиться до святкування Гелловіну вкрай негативно, зазначаючи що це "чуже", запозичене свято. Проте запозичена лише назва, адже в українців раніше був свій Гелловін і звався він Велесова ніч. Темна Велесова ніч була важливим пунктом в річному циклі древніх слов'янських вірувань. Вона протиставлялася світлому весняному святу і була невід'ємною частиною вічного кругообігу - Колеса Сварога. Здобувачі освіти груп П-13, П-23, П-33 з майстрами Нічікова О.Л., Полтавець О.М. та Олійник Д.С. не тільки зробили незвичайну тематичну фотозону але й підготували цікаву інформацію про історію винекнення та традиції цих свят. Ознайомившись з інформацією робіть висоновки самі. ГЕЛЛОВІН або ВЕЛЕСОВА НІЧ! Фото ТУТ!

30.10.2019

Конкурс закінчено

30 жовтня 2019 року відбувся І етап олімпіади з інформатики. В олімпіаді прийняли участь 11 здобувачів освіти 2 курсу.
Учасники олімпіади мали змогу в режимі онлайн-тестування виконати перше завдання що складалося з 30 тестових питань.
Також учасниками були виконані практичні завдання в програмних середовищах: Microsoft Access, Microsoft Excel, Camtasia Studio та HTML.

30.10.2019

Грамота й гранд-прі в читаннях, присвячених творчості Івана Котляревського та Михайла Коцюбинського, які відбулися 30.10.2019 у Будинку Художньої та технічної творчості. Артистам (учні 104 групи) звукооператорам, фотокореспондентам усім респект! Ви найкращі!!! Ми вами пишаємося!!! Фото ТУТ!

30.10.2019

Екскурсія у музей

30.10.2019 року група 208 разом з викладачем Шевченко О.О. відвідала Національний музей літератури України з метою розширення кругозору і поглиблення знань з літератури. Фото ТУТ!

30.10.2019

Вітаємо нашу збірну команду з волейболу серед дівчат за зайняте почесне ІІІ місце в рамках Спартакіади серед збірних команд студентів ВНЗ І-ІІ р.а., які розташовані на території Голосіївського району. Фото ТУТ!

25.10.2019

Предметний тиждень

З 21 по25 жовтня в нашому навчальному закладі відбувся тиждень автотранспортних професій. Протягом тижня відбувся ряд заходів, серед яких: нетрадиційні уроки (урок -гра «Властивості матеріалів», проводив майстер в/н Шаповалов Ю.А., урок – квест «Будова автомобіля», проводив викладач спецдисциплін Отрошенко В.М.), виставка стіннівок та спеціальної літератури.
Закінчився тиждень концертом, присвяченим Дню автомобіліста. Учні під керівництвом голови методичної комісії Єгорової Л.Б. підготували цікаві привітання майстрам та викладачам з професійним святом.
В цілому заходи, проведені у рамках тижня автомобільних професій, сприяли поглибленню знань, умінь і навичок учнів, формуванню їх творчої активності та були спрямовані на зацікавленість учнів до обраної професії. Фото ТУТ!

21.10.2019

21.10.19. Група 204 вiдвiдала мальовничий парк "Феофанiя". Фото ТУТ!

11.10.2019

Спартакіада з допризовної підготовки

11.10.2019 відбувся І етап Спартакіади допризовної молоді серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.
Змагання проводилися з наступних видів:
1. Підтягування
2. Біг 100 м
3. Кидання гранати Ф-1 на дальність
4. Подолання смуги перешкод.
За підсумками індивідуальних змагань здобувачі освіти нашого училища посіли наступні призові місця:

11.10.2019

Козацький гарт

До Дня Захисника України та козацтва в нашому навчальному закладі було проведено спортивно-патріотичне свято "Козацький гарт".Святкова програма охоплювала козацькі розваги та спортивні випробовування, в яких наші хлопці виявили силу, спритність, швидкість, витривалість, вміння з різних видів спорту. Море сміху, радості й тепла підлітки одержали від виконання вправ. Згуртованість хлопці продемонстрували в естафеті з перетягування канату. Неабияку творчість виявили при створенні вітальних листівок.На спортивному майданчику панував високий патріотичний дух. Усі учасники змагань отримали почесні грамоти та солодкі смаколики! Фото ТУТ!

10.10.2019

Напередодні Дня козацтва та Дня захисника України на знак пошани всім, хто захищає нашу країну у нелегкий для неї час, у нашому навчальному закладі відбувся флешмоб «Приклади долоню до серця». Кожен учень приклав долоню до серця на знак пошани нашим захисникам. «Ми вдячні вам за відвагу, силу та мужність, хоч не знаємо ні вас, ні що ви пережили. До нас долітали страшні новини, та не долітали снаряди. Уклін вам за мужнє серце, за ваш подвиг, за те, що ви живі». Фото ТУТ!

08.10.2019

Урок в музеї Булгакова

Прогулянка старим Подолом та урок зарубіжноі літератури гр.208 в Музеі М. Булгакова з викладачем Шевченко О.О. та майстром в/н Янко С.С. Фото ТУТ!

04.10.2019

03.10.2019

Концерт до дня вчителя

Для перегляду фотоматеріалів тисни ТУТ! Для перегляду відео тисни ТУТ!

03.10.2019

Напередодні Дня працівника освіти в училищі традиційно було проведено 03.10 та 04.10.2019 року виставку квіткових композицій та виробів з природних матеріалів, конкурс стінгазет-листівок та святковий концерт. Фото ТУТ!

03.10.2019

03.10.2019 року Провідним спеціалістом Головного територіального управління юстиції у м. Києві Каріною Гарбузенко проведено лекцію на тему: "Права. Обов'язки. Відповідальність" здобувачів освіти училища №101, 102, 105. Фото ТУТ!

02.09.2019

02.09.19 року в навчальному закладі відбувся урочистий захід, присвячений Дню знань! Запальним гумористичним танком, зворушливою українською піснею та гумористичним номером вітали першокурсників наші випускники .
Також для всіх першокурсників викладач правових знань Бабич Ірина Іванівна провела Перший урок на тему: "Я українець, і я цим пишаюсь!" Фото ТУТ!

29.08.2019

Конкурс закінчено

23.08.2019

28 серпня 2019 року за адресою: Маричанська, 4 відбудеться співбесіда та іспит з української мови для абітурієнтів спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія". Явка обов'язкова.

07.08.2019

Шановні батьки та абітурієнти!

27.06.2019

27.06.2019 в нашому навчальному закладі відбулася святкова лінійка, присвячена Останньому дзвонику! Двері у доросле життя відкрилися перед нашими випускниками. Світлого Вам майбутнього! Нехай щастить! Щасливої дороги, наші любі! Ми віримо в Вас! Фото ТУТ!

13.06.2019

Вітаємо нашу збірну команду за отримане І та ІІ місце у загальному заліку серед юнаків змагань спартакіади закладів професійної освіти м. Києва 2018-2019 н.р.

28.05.2019

Нам є чим гордитися!

28.05.2019 р. Київським державним будинком художньої та технічної творчості був проведений міський фестиваль-нагородження художньої самодіяльності творчих колективів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва "Творча молодь запрошує - 2019". Результати роботи нашого учбового закладу дуже потужні. Фото ТУТ!

29.05.2019

Профорієнтація

26 травня 2019 р. в ЗОШ № 290 Дарницького району м. Києва здобувачі освіти випускної групи 309 (майстер Вікторія Виштак) проведели цікаві майстер-класи з виготовлення бутоньєрок та квіткових композицій. Захід був проведений з профорієнтаційної метою. Фото ТУТ!

24.05.2019

24 травня в актовому залі училища відбулася дуже цікава зустріч з живою легендою! – учасником 21-ої української антарктичної експедиції Савицьким Олександром Леонідовичем, який є науковим співробітником Інституту гідробіології НАНУ, членом Національного антарктичного наукового центру. Він цілий рік як науковець-біолог пробув у складі експедиції на Український антарктичній станції «Академик Вернадський».
Савицький О.Л. дуже цікаво та доступно розповів про цілі та роботу експедиції, про життя на станції, про природу Антарктиди. Було показано багато слайдів, фотографій. Тема була цікавою, учні уважно слухали, задавали питання. Наостанок всі присутні сфотографувалися з гостем і з Прапором України, який учасник експедиції привіз з Антарктиди.
На зустрічі, організованій бібліотекою училища (завідуюча Лідія Баранова), були присутні учні груп 10, 103, 208, викладачі, майстри. Фото ТУТ!

17.05.2019

ПОСТ-РЕЛІЗ

ПОСТ-РЕЛІЗ

17.05.2019

Свято одного вірша

17 травня бібліотекою училища було проведено літературний захід
«Свято одного вірша», присвячений 30-ти річчю написання Віктором Барановим вірша «До українців». (БАРАНОВ Віктор Федорович – український письменник, журналіст, редактор, перекладач, громадський діяч, голова Національної спілки письменників України).
Вірш «До українців» був написаний у травні 1989 року, але і сьогодні він звучить проникливо і актуально.
У заході взяли участь здобувачі освіти, вчителі, співробітники районної бібліотеки ім. Самеда Вургуна, доктор філософських наук, письменник, журналіст Кириченко Борис Йосипович, доктор філологічних наук, член НСПУ Лучканин Сергій, письменниця, член НСПУ Лемешко Тетяна.
Шанувальник української пісні, незрячий бард Євген Кісін заспівав пісню на вірш «До українців».
Посилання на вірш ТУТ.

17.05.2019

І знову заслужене визнання!

ІІ місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності із професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти. Пишаємось здобувачами освіти групи Т4 (майстер Василь Степюк) Германом Грігалашвілі і Юрієм Стретовичем! Пташку пізнають у польоті, а людину – в роботі! Фото ТУТ!

15.05.2019

Шановний абітурієнте!
Якщо ти творча особистість і любиш квіти – гайда до нас навчатися професії «Флорист, квітникар, озеленювач!»

14.05.2019

Ми знову з префіксом НАЙ і зі знаком ПЛЮС!

Гурток «Водограй» (керівник Юлія Шипко, здобувачі освіти Богомолов Антон (гр.303), Скупейко Наталія (гр.208) з хореографічною композицією «Проня і Галахвастов» посів перше місце та у номінації «Київський вальс» посів третє місце у Міському хореографічному конкурсі серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічої) освіти м. Києва «Подих часу». Фото ТУТ!

14.05.2019

"Нехай чарівний спів Жар-птиці дає всім радість та надію"

З вересня 2018 року учні груп П-23 та П-13 (інклюзивна освіта) працюють над новим, великим і дуже цікавим проектом. Все розпочалось з того, що до конкурсу учнівських робіт із природнього матеріалу ми зробили Жар-птицю. То була дуже кропітка робота. Але воно того вартувало.
І ось зараз закінчено перший етап проекту: в Деміївській бібліотеці відкрито виставку робіт учнів груп П-23 та П-13. Разом з Жар-птицею (іншим її варіантом, зі штучними квітами) підготовлена розповідь про те, як образ Жар-птиці оспівується різними народами. Крім того на виставці представлене пано із природніх матеріалів, яке виготовили учні на уроках Композиції з Контарь Іриною Сергіївною.
Ми дуже довго не могли знайти слова для назви проекту, які б найточніше вислослювали його ідею. Дякуємо за підтримку та допомогу чудових професіоналів, небайдужих та творчіх співробітників бібліотеки. Зараз наш проект називається: "Нехай чарівний спів Жар-птиці дає всім радість та надію". Фото ТУТ!

26.04.2019

26.04.2019

Знайомство з професією

Здобувачі освіти групи № 309 (майстер Вікторія Виштак) з метою профорієнтаційної роботи познайомили учнів 9 го класу школи № 36 зі своєю професією у досить незвичний спосіб. Вони з дозволу керівництва запросили школярів у Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Голосіївського району, де проходять практику.
Школярі побували у теплицях, були вражені їх площами, масштабами вирощування квітів, які потім милують око на клумбах міста. На ділянках відкритого ґрунту побачили як готується компост, на практиці зрозуміли різницю між типами ґрунтів. Екскурсію місцями практики проводила учениця групи 309 Дарія Туровець. Захід був цікавим і змістовним. Фото ТУТ!

24.04.2019

Національний музей Історії України у Другій світовій війні

24.04.2019 року учні групи 108 на чолі з викладачем Давиденко Валентина Іванівна та майстром в/н Янко Сергій Сергійович відвідали Національний музей Історії України у Другій світовій війні. Здобувачі освіти мали змогу поринути в Історію повсякденності і зрозуміти, що війна – це не лише велика політика країн, що воюють, а насамперед – люди, яким властиві глибокі співпереживання, героїчні вчинки, трагічні помилки тощо. Фото ТУТ!

23.04.2019

Відповідно до наказу № 74 від 29.03.2019 р. про проведення місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності в ДНЗ «КРВПУБ» з 01.04 по 23.04.2019 року було проведено місячник з охорони праці. Під час місячника було проведено багато заходів, спрямованих на збереження життя і здоров'я здобувачів освіти нашого навчального закладу, а також запобігання нещасних випадків та професійних захворювань. Фото ТУТ!

 

24.04.2019

ІІ місце у Міжрегіональному конкурсі фахової майстерності серед учнів ЗПО з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» привезли з Чернігова наші учні Стетович Юрій та Грігалашвілі Герман. Так тримати! Рівняємося на кращих! Конкурс відбувся в рамках реалізації українсько-швейцарського проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» Фото ТУТ!

24.04.2019

Вітаємо нашу збірну команду за ІІІ місце у змаганнях з футзалу серед юнаків в рамках Спартакіади серед збірних команд студентів ВНЗ І-ІІ р.а., які розташовані на території Голосіїського району. Фото ТУТ!

19.04.2019

19 квітня 2019р. в нашому навчальному закладі проводився День цивільного захисту. До участі в заході було залучено керівний, командно-начальницький склад, педагогічних працівників та здобувачів освіти 1-3 курсів. Фото ТУТ!

16.04.2019

16 квітня 2019 року на базі нашого навчального закладу міська методична секція педагогічних працівників інформаційно-комунікативних мереж (секретар керівника, оператор комп’ютерного набору, касир-контролер, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, адміністратор, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення) закладів професійної професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Формування інформаційно-комунікаційних компетентностей у кваліфікованих робітників в процесі освітньої діяльності» Гостей радо вітав педагогічний колектив на чолі з директором Аллою Новак. Присутні відвідали два майстер класи: «Розробка дизайну квартири в програмі «Дизайн інтер’єру ЗD» (майстер в/н Сергій Янко) та «Методика викладання інформатики (в групі здобувачів освіти з особливими освітніми потребами») (викладач Оксана Суботіна) Також прозвучали доповіді-презентації: «Інформаційно-комунікаційні технології в сучасній освіті: досвід, проблеми, перспективи» (Людмила Грицай, майстер в/н); «Оцінювання інформаційно-комунікаційної компетентності здобувачів освіти та педагогів в умовах євроінтеграційних процесів в освіті» (Наталія Никифоренко, викладач) «Інформаційно-комунікаційні технології як ефективний інструмент реалізації інноваційних педгогічних ідей у практику освітнього процесу» (Олена Удодова, викладач Державного навчального закладу «Київський центр професійно-технічної освіти» ); «Психолого педагогічні аспекти формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учасників освітнього процесу» (Наталія Проценко, викладач Київського вищого професійного училища залізничного транспорту імені В.С. Кудряшова) Гості також ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу. Фото ТУТ!

Місячник з ОП

В рамках місячника з охорони праці серед здобувачів освіти 1-3 курсів були проведені 2 заходи: викладачем спецдисциплін Єгоровою Л.Б. лекція на тему "Як вберегтися від нещасного випадку на виробництві" та виховна бесіда з охорони здоров’я "Міфи щодо парокуріння вейпа", яку провела медпрацівник училища Костенко О.В. Фото ТУТ!

19.04.2019

Подяка Спартакіада ЗПО України настільний теніс

18.04.2019

Гостям завжди раді

18 квітня 2019 року на базі нашого навчального закладу відбулося виїзне заняття слухачів курсів підвищення кваліфікації закладів професійної (професійно-технічної) освіти (категорія «майстри виробничого навчання») Інституту післядипломної педагогічної освіти імені Бориса Грінченка. Гостей радо вітали педагогічні працівники нашого навчального закладу. Слухачів курсів підвищення кваліфікації познайомили з матеріально-технічною базою закладу, з роботою у новітніх педагогічних технологіях (метод проектів), в тому числі з роботою із здобувачами освіти з особливими педагогічними потребами. Для гостей провели майстер-клас «Виготовлення пасхальної композиції». Учні груп П-13, П-23 (інклюзивна освіта) допомагали нашим гостям робити композиції. Фото ТУТ!

11.04.2019

Конкурс закінчено

Вітаємо Бреуса Романа за перемогу та отримане І-ше місце у міському конкурсі фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної освіти) м. Києва з професії "Маляр" у 2018-2019 навчальному році. Фото ТУТ!

11.04.2019

Флористика – це круто!

11 квітня 2019 р. в Дарницькому районі в ЗОШ №62, з метою проведення профорієнтаційної роботи здобувачами освіти групи 309 та майстером виробничого навчання Виштак В.І. було проведено майстер-клас з виготовлення квіткових композицій. Фото ТУТ!

11.04.2019

11.04.2019 року в нашому навчальному закладі відбувся Правовий урок «Стоп Булінг». Його провели спеціалісти Головного територіального управління юстиції у м. Києві Гарбузенко К.А., Шандрук А.О. На уроці здобувачі освіти ознайомили з поняттям булінг (цькування), його різновидами і правовими наслідками застосування. Фото ТУТ!

10.04.2019

10 квітня 2019 року медичний працівник навчального закладу Костенко О.В. провела цікаве заняття на тему: "Спростування міфів про надання долікарської допомоги при кровотечах, опіках, обмороженні, ураженні електричним струмом, отруєннях». Захід було приурочено до Всесвітнього Дня здоров'я та в рамках проведення місячника охорони праці, з метою привернення уваги здобувачів освіти до питань охорони здоровя, допомоги у надзвичайних ситуаціях. Фото ТУТ!

08.04.2019

8 квітня 2019 року в навчальному закладі у рамках Місячника з охорони праці відбулося навчання "Допоможи другу" на знання правил надання першої долікарської допомоги. Навчання проводили представники Голосіївської територіальної оборони за сприяння військкомату Голосіївського району. Здобувачі освіти, присутні на навчанні, на практиці повторили, як допомогти людині у разі обмороження, отруєння, утоплення і при при ураженні електричним струмом. Фото ТУТ!

04.04.2019

Нові здобутки нашого навчального закладу!

В нашому кошику перемог поповнення! ІІ місце в Спартакіаді допризовної молоді серед команд професійної (професійно-технічної) освіти ІІ місце у відкритому змаганні з кульової стрільби «Влучний стрілець» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва ІІІ загальнокомандне місце першого етапу Спартакіади допризовної молоді серед команд професійної (професійно-технічної) освіти. Вітаємо нашу команду з перемогами! Ми за вас тримали кулаки! Фото ТУТ!

04.04.2019

Вітаємо переможців!

Вітаємо Максима Рака, учня групи 309 за зайняте І місце у відкритому змаганні з кульової стрільби «Влучний стрілець» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва (стрільба з малокаліберної гвинтівки). Так тримати! Вітаємо Артема Сербіновського, який показав себе найкращим у змаганні з підтягування на поперечині першого етапу Спартакіади допризовної молоді серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А ми і не сумнівалися! Фото ТУТ!

03.04.2019

03.04.2019 року учні групи 105 на чолі з класним керівником Шевченко Оксаною Олександрівною відвідали Національний музей Історії України у Другій світовій війні. Здобувачі освіти мали змогу поринути в Історію повсякденності і зрозуміти, що війна – це не лише велика політика країн, що воюють, а насамперед – люди, яким властиві глибокі співпереживання, героїчні вчинки, трагічні помилки тощо. Фото ТУТ!

03.04.2019

3 квітня 2019 року у нашому навчальному закладі в рамках Проекту «Я маю право» відбулася зустріч учнів груп 108 та 202 з Бахрушиним Андрієм Миколайовичем, державним виконавцем Шевченківського району РВДВС м. Києва ГТУЮ у м. Києві на тему «Закон України «Про захист прав споживачів» На зустрічі учням розповіли, зокрема, алгоритм дії у разі порушень їх прав як споживачів. Фото ТУТ!

02.04.2019

02.04.2019 року в нашому навчальному закладі відбулася дійсно незвична подія: бінарний урок із спеціальної технології квітникарів і виробничого навчання – увага – в групі з інклюзивною формою навчання. Тема уроку: «Вегетативне розмноження рослин». Ініціаторами і виконавцями проведення уроку були майстер виробничого навчання групи П-23 Нічікова О.Л. та викладач спеціальних дисциплін Іванова С.П. Учні показали достатній рівень володіння і практичним, і теоретичним матеріалом, із задоволенням і вірно відповідали на запитання, знаходили відповідність між рослинами і назвами способу розмноження, розгадували загадки, брали участь у демонстрації майстром різних способів розмноження рослин. Присутні на уроці – а це методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві Вовченко Г.М., адміністрація навчального закладу та колеги - члени методичної комісії викладачів і майстрів виробничого навчання сільськогосподарської галузі – тепло відізвалися про урок, отримали багато задоволення. Фото ТУТ!

02.04.2019

2 квітня 2019 року в навчальному закладі відбулася толока – весняне прибирання навчального закладу та прилеглої території. До дійства активно долучилися педагогічні працівники та здобувачі освіти 10, 103, 104, 109, 204, 208, 303, 304, Т-10, Т-12 груп. Буквально за 2 години і навчальний заклад, і територія навколо нього засяяли чистотою в промінні першого весняного сонця. Адже недаром говориться, що діло майстра боїться! І якщо без діла сидіти, то можна одубіти! Даруємо ідею. підхоплюйте! Фото ТУТ!

27.03.2019

27.03.2019 р. здобувачі освіти нашого навчального закладу групи 204 відвідали фотовиставку "Гетьман Іван Мазепа та його доба", яку презентувала завідувач абонементом бібліотеки ім. М. О. Некрасова Прелепова Т.І. Відвідувачі дізналися багато цікавого про життя та діяльність однієї з непересічних в історієтворенні нашої країни особистостей. Фото ТУТ!

27.03.2019

27 березня 2019 року наш навчальний заклад відвідав і ознайомився з матеріально-технічною базою посол держави Ізраїль в Україні Джоель Ліон в рамках угоди між урядами двох країн. Фото ТУТ!

26.03.2019

26 березня 2019 року з метою профорієнтаційної роботи наші флористи випускної групи № 309 (майстер в\н Вікторія Виштак) провели майстер-клас з виготовлення квіткових композицій у середній загальноосвітній школі № 212 Деснянського району м. Києва. Захід відвідали також учні сусідньої 213 школи. Учні і викладачі із захопленням брали участь у майстер-класі і здобули навички виготовлення флористичного виробу із живих квітів. Фото ТУТ!

21.03.2019

Виїзне заняття слухачів курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів

21 березня 2019 року на базі нашого навчального закладу відбулося виїзне заняття слухачів курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (категорія «Заступники директорів з навчально-виробничої роботи») Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Гостей радо вітали педагогічні працівники нашого навчального закладу на чолі з директором Аллою Новак. Слухачів курсів підвищення кваліфікації познайомили з матеріально-технічною базою закладу, з роботою у новітніх педагогічних технологіях (метод проектів), в тому числі з роботою із здобувачами освіти з особливими педагогічними потребами. Гості відвідали уроки виробничого навчання груп П-13 і П-23 (інклюзивна освіта). Фото ТУТ!

19.03.2019

19 березня учні та педпрацівники училища взяли участь у заходах, присвячених 124-річниці від Дня народження Максима Рильського та Всесвітнього дня поезії. Свято відбулося під гаслом: «Поезія – це плід роздумів і вражень». Захід почався в Голосіївському парку з покладання квітів до пам’ятника Максиму Рильському та продовжувався у бібліотеці ім. М. О. Некрасова ЦБС Голосіївського району. У Святі взяли участь представники Київського літературно-меморіального музею Максима Рильського – директор Вікторія Колесник та науковий співробітник Віктор Ціон; режисер, поет, перекладач Ірина Бонітенко, представник Київського національно-культурного товариства «Згода» Роман Маловський, а також поети, літератори Києва.Фото ТУТ!

19.03.2019

Ура! 19 березня 2019 року наша Алінка Андрійчук, учениця гр.208, стала дипломантом суспільного фестивалю учнівської творчості серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти у м. Києві, присвяченому Міжнародному жіночому дню «Маю талант». Вона була удостоєна честі представляти композиції, зроблені власноруч на заняттях гуртка «Коза Рогоза» (керівник Ірина Контар). Ії поробки припали до душі кожному. Фото ТУТ!

19.03.2019

19 березня 2019 року здобувачі освіти групи 109, які навчаються за професією «Флорист, квітникар, озеленювач» (майстер в/н Вікторія Прашель), провели майстер –клас з виготовлення бутоньєрок для учнів школи № 41 Шевченківського району м. Києва. Захід був проведений у рамках профорієнтаційної роботи. Учні здобули навички створення флористичного виробу з живих квітів. Фото ТУТ!

14.03.2019

14 березня 2019 року у нашому навчальному закладі відбувся День відкритих дверей. Ми радо відкрили двері всім бажаючим у нас навчатися! Училище відвідали учні шкіл Голосіївського, Деснянського районів м. Києва та учні приміської зони. Наші майбутні випускники організували для гостей екскурсію училищем, познайомили з матеріально-технічною базою майстерень та лабораторій з різних професій. Були проведені майстер- класи з виготовлення бутоньєрок (професія «Флорист, озеленювач») та виготовлення настільних календарів (професія «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення») . Також гості відвідали єдиний в Україні Музей професійно-технічної освіти. Фото ТУТ!

13.03.2019

Конкурс закінчено

13.03.2019 року хоровий колектив та вокальний ансамбль училища взяли участь у міському конкурсі художньої самодіяльності. Фото ТУТ!

12.03.2019

Вибір підручників за новою програмою

12.03.2019 року на засіданні Педагогічної ради в Державному навчальному закладі "Київське регіональне вище професійне училище будівництва" затвердили список підручників для 11 класу. Повний список протоколу ТУТ!

12.03.2019

12 березня учні нашого закладу брали участь у творчій зустрічі з науковим співробітником Національного музею Тараса Шевченка Юлією Петренко. Вона презентувала наукову екскурсію «Музи Шевченка» Дослідження теми любові в житті Тараса Григоровича є деякою спробою подальшого прочинення дверей до складної і своєрідної душі поета. Відкриваючи в Шевченкові все більше земного, людяного, ми дедалі більше осягаємо його святість і геніальність та наближаємося до пізнання його філософії впливу на долю України. Фото ТУТ!

06.03.2019

Напередодні свята 8 Березня у нашому навчальному закладі відбувся святковий концерт. Шановних жінок-працівниць вітав оновленим репертуаром наш хоровий колектив; учні групи 104, 309 показали жартівливі сценки з реального життя. Танцювальний колектив «Водограй» привітав запальним танком. Неочікуваним сюрпризом для всіх присутніх став класичний танець наших педагогічних працівників, постановником якого була керівник дитячого танцювального колективу «Водограй» Шипко Ю.О. Як завжди порадував глядачів гумористичний колектив у складі педпрацівників та учнів дотепним номером про фітнес. Наприкінці концерту директор навчального закладу привітала педагогічних працівників і вручила грамоти і подяки від Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Фото ТУТ!

06.03.2019

05.03.2019

5 березня у читальній залі бібліотеки М.О.Некрасова відбулася фотовиставка "На рубежах мужності", присвячена Дню українського добровольця, на яку були запрошені учні групи 208 з класним керівником Грицай Л.В. та викладачем спецтехнології Нікифоренко Н.С.
Автори виставки Євген Шваб та Олександр Маматов – офіцери запасу ЗСУ, учасники бойових дій в Афганістані, учасники революції гідності, волонтери – представили світлини, присвячені героїчному подвигу добровольців, воїнів ЗСУ інших військових формувань, які зараз захищають Батьківщину, беручи участь в Операції об'єднаних сил на Сході України. Фото ТУТ!

04.03.2019

Конкурс закінчено

Вітаємо нашу збірну команду за отримане ІІ місце у змаганнях з футзалу серед юнаків спартакіади закладів Професійної освіти м. Києва 2018-2019 н.р. Фото ТУТ!

27.02.2019

Вітаємо нашу збірну команду училища за отримане І місце у змаганнях з настільного тенісу в рамках Спартакіади серед збірних команд студентів ВНЗ І-ІІ р.а., які розташовані на території Голосіївського району м. Києва. Фото ТУТ!

22.02.2019

З 18-го по 22-ге лютого в училищі був проведений Тиждень зарубіжної літератури. Протягом цього часу здобувачі освіти мали можливість взяти участь у "Подорожі Національним музеєм України", позмагатись у конкурсі на кращу літературну газету та прийняти участь у фестивалі творчих учнівських робіт. Показати себе у конкурсі "Уважний читатч", "Краса поетичного слова" та "Літературна мандрівка". Фото ТУТ!

21.02.2019

Міжнародний день рідної мови в Державному навчальному закладі "Київське регіональне вище професійне училище будівництва".

20.02.2019

Конкурс закінчено

Ура!!! Години кропіткої праці принесли нашій учениці Токаренко Ірині Олександрівні І місце в обласному етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вітаємо і радіємо за нашу переможницю!!!

15.02.2019

Ділимося чудовою новиною!

15.02.2019

15 лютого в нашому навчальному закладі відбувся захід до Міжнародного дня воїнів-інтернаціоналістів та 30-річчя виводу радянських військ з Афганістану. Бібліотека училища провела зустріч з членами Української спілки ветеранів Афганістану, учасниками бойових дій полковниками запасу ЗСУ Швабом Є.В., Пархомюком В.О. В зустрічі взяли участь здобувачі освіти груп 103 та 104, викладачі. Було продемонстровано фільм про події того часу, організована книжкова виставка за тематикою війни в Афганістані, в кінці заходу було оголошено хвилину мовчання на пам'ять загиблих у тій війні. Фото ТУТ!

14.02.2019

З Днем святого Валентина

Вітаємо всіх з Днем святого Валентина! Щоб створити атмосферу Свята закоханих веселою та затишною, групи П-13 та П-23 (інклюзивна форма навчання) зробили ось такую фотозону. Також напередодні Свята закоханих наші учні взяли участь в онлайн-конкурсі "Валентинка-2019" серед дітей та молоді міста Києва. Учасники були нагородженні дипломами та подяками. Для перегляду фото насніть ТУТ!

13.02.2019

12 лютого 2019 року в навчальному закладі відбувся День відкритих дверей. Його відвідали учні шкіл м. Києва і приміської зони. Програма заходу була насиченою і цікавою. Учні нашого навчального закладу, які навчаються за професією «флорист, квітникар, озеленювач», продемонстрували свої роботи і провели майстер-клас із виготовлення бутоньєрок, на якому всі охочі навчилися робити святкову бутоньєрку. Учнями нашого навчального закладу, які навчаються за професією «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» був проведений майстер клас з виготовлення календарів. Відвідувачі власноруч зробили собі настільний календарик. Серед заходів була екскурсія лабораторіями, майстернями і кабінетами училища. Фото ТУТ!

12.02.2019

Вітаємо нашу збірну команду котра зайняла ІІ місце у змаганнях з шахів в рамках Спартакіади серед збірних команд студентів ВНЗ І-ІІ р.а., які розташовані на території Голосіївського району м. Києва. Фото ТУТ!

08.02.2019

7 лютого 2019 року наш навчальний заклад приймав гостей – відбулася міська методична секція викладачів основ технічної механіки, основ електротехніки, фізики та математики. Тема секції: «Формування пізнавального інтересу здобувачів освіти на уроках природничо-математичного циклу та в позанавчальний час як один із пріоритетних шляхів подолання неуспішності».
Під час секції відбулася презентація діяльності методичної комісії викладачів природничо-математичного циклу (Плескач Н.В.), а також доповіді: «Активізація мислення здобувачів освіти за допомогою інтерактивних технологій навчання» (Шевчук В.О.), «Формування життєвих та професійних компетенцій здобувачів освіти засобами моделювання практичних ситуацій на уроках» (Кашпур А.Я.).
Також був проведений математичний тренінг «Математика – це просто» та майстер-клас «Геометрія в побуті». Фото ТУТ!

08.02.2019

Представники училища взяли участь у засіданні комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-техінчної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України про хід і результати інноваційної освітньої діяльності всеукраїнського рівня: "Організація професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників за дуальною формою здобуття освіти на засадах компетентнісного підходу". Фото ТУТ!

25.01.2019

Вітаємо збірну команду училища за І місце у змаганні серед дівчат з тенісу настільного спартакіади закладів Професійної технічної освіти м. Києва 2018-2019 н.р. Фото ТУТ!

22.01.2019

22 січня 2019 року у навчальному закладі відбулося свято – День Соборності України, приурочене до 100-річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. В рамках свята були проведені патріотичні заходи, а саме: флешмоб «Україна Єдина», виставка газет «Сторінками Української історії», виховна година для учнів навчального закладу «Українська Революція 1917 – 1921 рр (викладач Давиденко В.І). Фото ТУТ!

26.12.2018

22.12.2018

 

19.12.2018

Волонтери-помічники Святого Миколая пройшлися центром Києва

У Києві відбулась урочиста хода волонтерів-помічників Святого Миколая у котрій взяли участь учні групи 308 та 208 разом з майстрами виробничого навчання Гуріч Любов Анатоліївна та Грицай Людмила Володимирівна. Фото ТУТ!

17.12.2018

Вітання учнів школи-інтернат №26 з Днем Св.Валентина та Новим Роком. Фото ТУТ!

14.12.2018

Конкурс закінчено

Дякуємо організаторам та учасникам міського конкурсу "Планета гумору" серед здобувачів освіти ПТНЗ за атмосферу, передсвятковий настрій, бурхливий вир професійних амбіцій та черговий досвід перегонів фаворитів фортуни. У будь-якому випадку виграли глядачі✌ Було видовищно, спекотно і повчально. А команда наших каZкових гномів взяла у полон зал своєю карколомною сценічною харизмою. Фото ТУТ!

05.12.2018

5 грудня 2018 року на базі нашого навчального закладу відбулася Міська методична секція викладачів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів з предмету Захист Вітчизни. Тема секції: «Формування суспільної свідомості, національного патріотизму та спільної історичної пам’яті з метою військово-патріотичного виховання допризовної молоді в сучасних умовах». На секції прозвучали доповіді «Використання міжпредметних зв’язків в процесі формування активної громадської позиції здобувачів освіти» та «Проблеми в організації підготовки юнаків до служби у Збройних силах України» Також відбувся Круглий стіл за участю представника Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України на тему «Удосконалення педагогічних форм та методів навчання молоді основам військової справи». Під час секції відбувся також огляд навчально-матеріальної бази, комплексно-методичного забезпечення предмета «Захист Вітчизни» нашого навчального закладу та екскурсія єдиним у Києві Музеєм професійно-технічної освіти. Фото ТУТ!

30.11.2018

Новина: Напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом силами учнівського самоврядування було проведено традиційну екологічну акцію "Чиста країна - здорова нація" (збір макулатури, 510 кг -вул.Маричанська,4), зібрані кошти від якої пішли на придбання канцелярського приладдя та розвиваючих ігор для ВІЛ-інфікованих дітей міської лікарні ОхМатДит. Також учні гр.101, Т-10,308, МС-2, 309 взяли участь у міському конкурсі плакатів "Скажемо СНІДу - НІ!" Фото ТУТ!"

Конкурс

Новина: Напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом силами учнівського самоврядування було проведено традиційну екологічну акцію "Чиста країна - здорова нація" (збір макулатури, 510 кг -вул.Маричанська,4), зібрані кошти від якої пішли на придбання канцелярського приладдя та розвиваючих ігор для ВІЛ-інфікованих дітей міської лікарні ОхМатДит. Також учні гр.101, 108, Т-10, Т-20, 308, МС-2, 309 взяли участь у міському конкурсі плакатів "Скажемо СНІДу - НІ!" Фото ТУТ!"

27.11.2018

У рамках співпраці з Голосіївським районним в місті Києві центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою запобігання конфліктним ситуаціям в юнацькому колективу та задля попередження всіх видів тиску та насильства (булінгу) в училищі протягом листопада були проведені змістовні тренінгові заняття провідним фахівцем центру Аллою ДЕРЖАВІНОЮ. Фото ТУТ!

23.11.2018

З 19 по 23 листопада 2018 року в училищі пройшов тиждень інформатики та інформаційних технологій. В заходах, що були на цьому тижні, активно брали участь майстри виробничого навчання за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" та викладачі спеціальних дисциплін. Фото ТУТ!

21.11.2018

До Дня Гідності та Свободи 21 листопада в бібліотеці училища відбулась зустріч з відомим журналістом Сергієм Черепановим, який був активним учасником Майдану, служив добровільно в АТО. З під його пера вийшло багато книг, статей в пресі про буремні події того часу. Є і фільм про Майдан, зроблений за матеріалами його фото- та відео зйомок. Змістовно та живо журналіст розповів про Революцію Гідності та її наслідки.
На заході був присутній Шанаєв Жорж Іванович – вчений, дослідник, мандрівник, водолаз, художник, поет – шанована і знана у Києві людина. Він є автором унікальної колекції поштових марок, присвяченої подіям на Майдані. Жорж Іванович заспівав авторські пісні про Майдан. Був присутній молодий талановитий музикант – скрипаль Барвинок Роман Юрійович, що теж пройшов і Майдан, і АТО, і зараз збирається знов на передову. Він дуже віртуозно виконав на скрипці «Времена года» Антоніо Вівальді.
Прозвучали вірші молодих київських поетів, присвячені темі Майдану, захисникам України. До Дня Гідності і Свободи була підготована книжкова виставка. Незабутні враження від цієї зустрічі залишились в учнів групи 109 та викладачів училища. Фото ТУТ!

17.11.2018

17.11.2018 р. з нагоди Дня студента в.о. голови Голосіївської райдержадміністрації м.Києва Олександр Настасенко привітав найактивніших та найуспішніших представників студентського самоврядування районих закладів освіти.
Почесними грамотами були відзначені здобувачі освіти нашого училища:
Оксана ЛИТВИН ( група Т-20), БОГОМОЛОВ Антон ( група 303) та Денис ДЕМИДОВ ( гр.304). Вітаємо! Фото ТУТ!

12.11.2018

Тиждень Української мови

З 5-го по 11-те листопада в училищі був проведений Тиждень української мови та літератури.
Протягом цього часу здобувачі освіти мали можливість взяти участь у "Подорожі музеєм анаграм", побувати на віртуальній екскурсії "Сторінками давнини", позмагатись у квесті "Слово - то мудрості промінь", подискутувати на мовно-літературній годині "П'ять причин для читання", показати себе на відкритому уроці "Риторика. Якості мовця". А також зустрітись в літературній сввітлиці з кращими поетами сучасності.
9-го листопада у День української писемності всі мали змогу долучитись до написання Диктанту Єдності, який, до речі, цього року святкував своє повноліття. Фото ТУТ!

31.10.2018

31 жовтня у рамках тиждня Історії України бібліотекою училища була організована екскурсія до меморіально-історичного комплексу "Пам'ять" ім. В.Стуса ( музей Совєцької акупації). Екскурсія була проведена для групи № 10 (класний керівник Ковтун Мирослава Олександрівна). Цікаво і змістовно провів екскурсію Володимир Грицеченко – студент 3 курсу історичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка.
На різноманітних та художньо оформлених стендах зображені події Народної війни, Першої Української революції, унікальні архивні матеріали з історії українського державотворення. Після огляду експонатів музею учні переглянули фільм "Гайдамака" про участь української молоді, майже їх однолітків, у боротьбі за вільну Україну. Фото ТУТ!

25.10.2018

Тиждень автомобіліста

Фото-звіт ТУТ!

25.10.2018

Конкурс закінчено

25 жовтня 2018 року Київський кооперативний інститут бізнесу і права приймав у себе учасників фінального етапу районного Фестивалю-конкурсу «Краса Голосієва – 2018 », з організованого відділом у справах молоді та спорту Голосіївської РДА.

25.10.2018

25 жовтня на базі Державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» відбулася Міська методична секція майстрів виробничого навчання і викладачів спеціальних дисциплін транспортних професій (автомобільного, водного та залізничного транспорту), холодної обробки металів (токарі, фрезерувальники, верстатники широкого профілю) та слюсарних професій. Тема секції: «Мотиваційні компоненти освітньої діяльності». Мета: ознайомлення з досвідом роботи Державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» щодо реалізації мотиваційних компонентів в освітньому процесі. На секції прозвучали доповіді: «Проблемне навчання як засіб активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти на уроках спецдисциплін», «Роль мотивації у процесі професійної підготовки кваліфікованих робітників». Також відбувся Круглий стіл на тему: «Удосконалення навчально-матеріальної бази майстерень та лабораторій з практичного навчання здобувачів освіти за заявленими професіями». В рамках секції відбувся огляд навчально-матеріальної бази Державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва», а також відвідування єдиного у м. Києві Музею професійно-технічної освіти. Здобувачі освіти автомобільного напрямку привітали учасників секції святковим концертом до Дня автомобіліста. Фото-звіт ТУТ!

16.10.2018

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у СОЦІАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ SCHOLARSHIP:
“ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ВНЗ”. Для цього тобі потрібно перейти за посиланням і ознайомитись з умовами конкурсу. Посилання наведено нижче. Бажаємо успіхів!!!

12.10.2018

12.10.2018 р. напередодні Дня захисника вітчизни та Дня козацтва в училищі традиційно відбулось військово-спортивне свято "Козацький гарт".
Під звитяжні козацькі марші та сучасні українські пісні сонячної осінньої днини молодь згуртувалась в міцні команди та щиро прагнула здобуття бажаної перемоги. Змагання пройшли з таких дисциплін: армреслінг, спортивна естафета, підтягування на перекладині, вижимання гирі, неповне розбирання та збирання автомата Калашнікова.
Та найвидовищнішими і найзапеклішими стали змагання з перетягування канату. На переможців чеками бурхливі оплески, нагороди та солодощі. Свято вдалось на славу! Фото ТУТ! Посилання на відео ТУТ!

04.10.2018

04.10.18 року відбувся концерт присвятий дню працівника освіти. Фото ТУТ! Відео ТУТ!

04.10.2018

Напередодні Дня працівника освіти в училищі традиційно було проведено 03.10 та 04.10.2018 року виставку квіткових композицій та виробів з природних матеріалів, конкурс стінгазет-листівок та святковий концерт. Фото ТУТ!

27.09.2018

27.09.2018 року учні училища взяли участь у Святі професій в Гімназії №261 Дарницького району м. Києва. Для перегляду фото натисніть ТУТ!

03.09.2018

З нагоди початку навчального року 03.09.2018р. в училищі традиційно пролунав Перший дзвоник.
У затишному сімейному колі невеличким концертом "Заквітчаною стежкою до Країни Знань" першокурсників привітали учасники художньої Самодіяльності та був проведений Перший Урок "З Україною в серці". Для перегляду фото натисніть ТУТ!

29.08.2018

Поселення учнів І курсу (всі напрямки навчання) відбудеться з 1030 за адресою: вул. Стельмаха, 5.

29.08.2018

Оголошення

Свято День знань для першокурсників 2018-2019 н.р. відбудеться 03.09.2018 р. 0 8:30 за адресою: вул. Маричанська, 4.

27.08.2018

27.08.2018

Рейтинговий список "Молодший спеціаліст", "192 Будівництво та цивільна інженерія"

13.08.2018

Продовжено набір на навчання

Увага! Увага! Шановні абітурієнти, нагадуємо Вам, що Міністерство продовжує прийом громадян на навчання до закладів професійної (професійно-технічної) освіти на 2018/2019 навчальний рік до 1 жовтня 2018 року. Вступна кампанія на спеціальність "Будівнитцво та цивільна інженерія"(молодші спеціалісти) закінчується 17 серпня 2018 року. Звернись до приймальної комісії за телефоном: (044) 257-30-76, 257-00-21; 285-34-33; 285-47-41. Не упусти свій шанс отримати престижну професію.

13.08.2018

До уваги вступників після 9 класів! Співбесіда відбудеться 22 серпня 2018 року о 1000.

02.08.2018

Увага! Нагадуємо, що термін прийому заяв та документів на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст" закінчується 17 серпня 2018 року.

12.07.2018

Увага! Продовжено набір на базі 8 класів за професією: Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів з терміном навчання 4 роки з отриманням базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти та диплому кваліфікованого робітника. Просимо всіх бажаючих звертатись за телефони приймальної комісії:

27.06.2018

27 червня 2018 року в училищі відбулися урочистості з нагоди закінчення навчального року. Зворушливим та незабутнім став цей день для випускників 13 груп за 4-ма напрямками навчання. Святковий настрій подарували випускникам, їх батькам та наставникам учасники хореографічного колективу "Водограй", вокального ансамблю "Закохані хлопці" та дівчата-солістки.
Зі щирим напутнім словом словом звернулась до випускників колишня випускниця, а нині - директор навчального закладу Новак Алла Олександрівна. На святі були присутні шановні гості, партнери, на підприємствах яких випускники проходили виробничу практику: Грозний Ю.В. (директор компанії "Київспецмонтаж") та Волянська Оліяна Олегівна, менеджер з персоналу ТОВ "Епіцентр-К", яка вручили премії учням, кращим за професією.
Лунали слова батьківської подяки педагогічному колективу та адміністрації училища.
Старанних, наполегливих, відповідальних та творчих учнів було нагороджено дипломами з відзнакою та почесними грамотами.
Право дати останній дзвоник отримали відмінники навчання Парамонова Анастасія ( гр. 308) та Мостовий Богдан ( гр. 306).
На прощання хлопці-випускники групи 305 під керівництвом класного керівник Проказіної І.В. разом з дівчатами 1-го та 2-го курсу подарували присутнім ліричний вальс.
В добру путь, випускники -2018! Фото ТУТ!

26.06.2018

Увага всім випускникам та їх батькам! 27 червня 2018 року о 9 годині 30 хвилин за адресою: вул. Маричанська, 4, спортивна площадка, відбудеться випускна лінійка. Приходь сам та приводь з собою друзів. Буде весело та цікаво...

01.06.2018

1 червня 2018 року наш навчальний заклад взяв участь у міському профорієнтаційному заході з нагоди Дня захисту дітей, який відбувся в парковій частині Ботанічного саду імені академіка О.В. Фоміна Київського національного університету імені Т. Шевченка. В рамках заходу були презентовані майстер клас з виготовлення бутоньєрок з живих квітів (група 209, майстер в/н Виштак В.І.), майстер-клас з рогозо плетіння (гурток декоративно-прикладного мистецтва «Коза-Рогоза, керівник Контар І.С) та шоу-програма флористичного колективу «Фея» Фото ТУТ!

31.05.2018

"ARTWORK-ПТО - 2018"

30.05.2018 року. Відбулась виставка-конкурс з декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та технічної творчості серед учнів закладів  професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва "ARTWORK-ПТО - 2018". Номінація "Природні матеріали" за, який вибороли диплом І степеня. Фото ТУТ!

31.05.2018

Фестиваль гуртків художньої самодіяльності

30 травня 2018 року учнівський актив нашого навчального закладу брав участь у фестивалі-нагородженні переможців смотрів-конкурсвів самодіяльних колективів та гуртків ПТНЗ столиці "Творча молодь запрошує". Маємо нові "трофеї" творчості. Фото ТУТ!

23.05.2018

Міський хореографічний конкурс "Подих часу"

23 травня 2018 року відбувся міський хореографічний конкурс "Подих часу". Щиро вітаємо нашу танцювальну пару Мельник Лілію (гр. 209) та Богомолова Антона (гр. 203), які вибороли срібні медалі та посіли почесне 2-ге місце в номінації "Ретро-танець"! Традиційно перемагати нашим танцюристам допомагала наш талановитий хореограф Шипко Юлія Олександрівна. Фото ТУТ!

17.05.2018

17.05.2018 року відбулось засідання науково-методичної комісії з професії будівництва, деревообробки, виробництва меблів та целюлозно-паперової промисловості Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України в якому брала участь наш директор Алла Олександрівна Новак з  обговорення результатів науково-методичної експертизи навчального посібника "Сухе будівництво малоповерхових швидкоспоруджуваних житлових будинків" 

15.05.2018

Увага всім!!! 17.05.2018 року День Вишиванки. У нас в училищі - флеш-моб. Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу чи на навчання. Фотозвіт ТУТ!

15.05.2018

Конкурс закінчено

УРА! НАШЕ – ІІІ МІСЦЕ!!

12.05.2018

ДеньМатері

12 травня 2018 року наш навчальний заклад взяв участь у загальноміському соціокультурному заході з нагоди святкування Дня матері та Міжнародного дня сім’ї у Парку ім. Тараса Шевченка. Всі охочі могли взяти участь у двох майстер-класах: «Виготовлення розкладного стільчика» (майстер виробничого навчання Леоненко О.О.) та «Виготовлення флористичних композицій» (майстер виробничого навчання Виштак В.І.). Для перегляду фото натисніть ТУТ!

08.05.2018

8 травня 2018 року була проведена низка заходів до Дня памяті та примирення (Дня Перемоги).
В бібліотеці для юнацтва імені Некрасова Голосіївського району учні училища прослухали цікаві історії про ветеранів Другої Світової війни, які проживали у Голосіївському районі. Також були покладені квіти до меморіального знаку воїні нам-захисникам м. Києва 1941-1943 років. для перегляду фото натисніть ТУТ!

27.04.2018

Місячник з Охорони праці

З 02.04 по 27.04. 2018 року в нашому навчальному закладі було проведено ряд заходів з нагоди місячника охорони праці та безпеки життєдіяльності:

27.04.2018

27 квітня 2018 року наш навчальний заклад взяв участь у міському профорієнтаційному заході «Місто професій» у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (Пуща-Водиця).
Учні, присутні на заході, з цікавістю взяли участь у двох майстер-класах, які провели майстри виробничого навчання Прашель В.М. «Виготовлення флористичних композицій» та Закрасняний М.П. «Виготовлення розкладного стільчика». Для перегляду фото натисніть ТУТ!

24.04.2018

24.04 на базі нашого навчального закладу відбулась методична секція старших майстрів. Фотозвіт знаходиться ТУТ!

20.04.2018

20 квітня в училищі було проведено День цивільного захисту з метою формування у дітей необхідних навичок безпечної життєдіяльності. Адміністрацією та вихованцями було відпрацьовано план евакуації з приміщень всіх працівників і дітей при оголошенні надзвичайної ситуації (пожежі). Медпрацівник,Костенко О.В., показувала практичні дії при наданні першої медичної допомого в разі отримання опіків. Керівниками штабу з ЦЗ були проведені інструктажі з питань безпеки життєдіяльності з усіма учасниками напередодні Дня цивільного захисту, а також об’єктові навчання та тренування з керівниками училища. Усі ці заходи сприяли поліпшенню якості навчально-виховного процесу з питань формування в кожної дитини активної позиції щодо власної безпеки. Закріплено знання та вміння дій працівників установи з координації дій у НС. Фотозвіт ТУТ!

12.04.2018

12 квітня 2018 року наш навчальний заклад зустрічав новопризначених заступників директорів з навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів України, які проходили курси підвищення кваліфікації у Державному навчальному закладі «Інститут менеджменту освіти НАПН України». Колег радо зустрічали директор Новак А. О., заступник директора з навчально-виробничої роботи Пронь Т.В., методист Масловська О.В. Відбувся обмін досвідом у впровадженні інклюзивної освіти у закладі професійної (професійно-технічної) освіти, відвідування фрагменту уроку виробничого навчання учнів з особливими освітніми потребами, огляд матеріально-технічної бази. Фотозвіт - ТУТ!

04.04.2018

Конкурс закінчено

04.04.2018 року на базі нашого навчального закладу було проведено міський конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти м. Києва з професії "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування". Переможці конкурсу, які посіли призові місця: Балан Богдан - І місце. Мельник Владислав - ІІ місце. Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

02.04.2018

Гендерна рівність

Участь учнів училища у суспільному фестивалі "Робимо разом крок до гендерної рівності"! Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки "ГАЛЕРЕЯ" та виберіть відповідне посилання.

23.03.2018

23.03.18 р. у рамках тижня флористики відбувся конкурс «Юний флорист». В конкурсі взяли участь представники шістьох груп, які навчаються за професією «Флорист, квітникар, озеленювач». Із звітом можна ознайомитись ТУТ! або перейдыть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберыть выдповыдне посилання!

23.03.2018

З 19.03.2018 р. по 23.03.2018р. в училищі проходив тиждень флористики під гаслом «Моя професія - «Флорист, квітникар, озеленювач».
Під час цього тижня заходи проводились згідно узгодженого раніше плану. Ознайомитись зі звітом можна ТУТ!

15.03.2018

В період з 15 по 17 березня 2018 року наш навчальний заклад взяв участь у IX міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2018".

16.03.2018

07.03.2018

Відбувся святковий концерт до міжнарожного дня жінок 8 березня

Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

07.03.2018

21.02.2018

Візит до училища представника Європейського фонду освіти Дідьє Желібера з питань залучення приватного сектору до професійної освіти. Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

21.02.2018

20 лютого 2018р. у приміщенні Прем'єр готелю «Либідь» , а 21 лютого 2018 р. у приміщенні Федерації роботодавців України, м. Київ, відбувся семінар «Нові підходи до розроблення професійних стандартів та стандартів професійної освіти, заснованих на компетентностях». На ньому була присутня директор навчального закладу Новак Алла Олександрівна.
На семінарі піднімалося багато нагальних питань, серед яких:

21.02.2018

Вітаємо нашу команду за почесно зайняте ІІІ місце з настільного тенісу у загальному заліку серед Професійно-технічних навчальних закладів міста Києва. Бажаємо їм творчих успіхів та натхнення у навчанні.

21.02.2018

Вітаємо наших чемпіонів за почесно зайняте І місце з волейболу у загальному заліку Голосіївського району. Бажаємо їм творчих успіхів та натхнення у навчанні.

12.02.2018

12 лютого до Міжнародного дня воїнів- інтернаціоналістів та 29-ої річниці виводу радянських військ з Афганістану бібліотека училища провела зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані, членами Української Спілки ветеранів Афганістану та громадської організації «Афгано-Чорнобильського братства «Побратими» - полковниками запасу ЗСУ Євгеном Володимировичем Швабом і Валерієм Олександровичем Пархомюком.
Було продемонстрировано фільм про події того часу, організована книжкова виставка за тематикою війни в Афганістані, прозвучали дуже щемки та чуттєві відеокліпи з піснями про Афган. Учні слухали, затамувавши подих, зі сльозами на очах. Запрошені дуже цікаво розповіли про свою участьу війні, про подвиги побратимів-героїв, навели вражаючу статистику маштабу тих подій, поділилися спогадами про солдатськи пригоди. Присутні на заході учні групи 108, викладачі, вихователі з увагою слухали, задавали питання. Для перегляду натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

19.02.2018

День відкритих дверей

08.02. та 17.02. 2018 були проведені Дні відкритих дверей для абітурієнтів- 2018 р. Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

16.02.2018

Тиждень "Зарубіжної літератури"

З 12.02. по 16.02.2018 року в училищі пройшов предметний тиждень "Зарубіжної літератури", в рамках якого відбулися наступні заходи: - виставка-конкурс стінних газет; - виставка підручників та програмних творів; - загально училищний захід "Народжені в Україні", присвячений нашим землякам, літературна творчість яких увійшла в скарбницю світової поезії та прози; - літературно-музичний вечір до Дня Закоханих "Читайте вірші про любов..." та ін. Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

31.01.2018

31 січня 2018 року на базі нещодавно відкритого Навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» відбулося знайомство представників делегації Європейського Союзу з професійною освітою в Україні.
На зустрічі були присутні Хуана Мера Кабейо, керівник сектору економічного співробітництва соціального та регіонального розвитку Представництва ЄС в Україні, Віра Рибак, керівник сектору освіти, науки, інформаційного суспільства Представництва ЄС в Україні, Кірсі Ліндроос, керівник групи соціальних питань, групи підтримки України, заступник директора Департаменту професійної освіти Карбишева Вікторія Оттівна, начальник Управління професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва Бондаренко Олег Миколайович, адміністрація навчального закладу на чолі з директором Новак Аллою Олександрівною. Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

29.01.2018

29 січня в навчальному закладі відбулася зустріч з письменником, аспирантом науково-дослідного інституту Українознавства, істориком, дослідником Ільчишиним Сергієм Орестовичем, присвячена 100-річчю Українській революції і, зокрема, бою під Крутами (29 січня виповнилось 100 років).
Історик змістовно і цікаво подав матеріал, показав карти, схеми, плакати, продемонстрував книги, навчальні посібники за темою виступа. Особливою родзинкою стала настільна гра з історії України, яка була розроблена інститутом Українознавства за участі Ільчишина С.О. На зустрічі були присутні учні групи 10, викладачі, вихователі, представники Голосіївської районної бібліотеки ім. М.Некрасова. Зустріч підготувала бібліотека навчального закладу на чолі з завідуючою Барановою Лідією Петрівною. Для перегляду зображень натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

УВАГА ВСІМ! Останній день набору в групи водіїв категорії "С" 15.02.2018 року.

До уваги всім випускникам!!!

26.01.2018

26 січня в училищі відбувся захід, присвячений 100-річчю бою під Крутами. Захід провели бібліотека училища разом із Голосіївською районною бібліотекою ім. М.Некрасова. Були запрошені керівники та активісти громадсько-патриотичної організіції «Сокіл» - Ярослав Люти, Роман Гавриленко, Всеволод Терент’єв, які прдемонстрували літературно-художнюкомпозицію «Крути. Вони боролися, щоб ми перемогли». У зустрічі брали участь учні 208 групи, викладачі, вихователі. Був переглянутий документальний фільм про події січня 1918 року, прослухана інформаціяпро юних героїв, які полягли в бою на станції Крути Чернігівської області. Учасники провели паралель між подіями 100- річної давнини та подіями, які відбуваються у наші дні на сході України. «Соколівці» продемонстрували сучасну навчальну зброю, яку привезли із собою, провели конкурс серед учнів з військового маскування. Для перегляду зображень натисныть ТУТ! або перейдіть до вкладки "ГАЛЕРЕЯ" і виберіть відповідне посилання.

26.12.2017

Відбувся концерт до Нового Року. Для перегляду зображень натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

23.12.2017

УВАГА!! УВАГА!! 26 грудня о 14:30 в актовій залі ( вул. Маричанська,4) відбудеться СВЯТКОВИЙ НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ у традиційному вже форматі "ЗІРКА+ЗІРКА". Запрошуємо всіх учнів, батьків, викладачів, співробітників, друзів, випускників попередніх років та майбутніх абітурієнтів!
ПРОДОВЖУЄ ДІЯТИ АКЦІЯ: ПРИВЕДИ ДРУГА-ШКОЛЯРА 9-класника - отримай "чупа-чупс" У ПОДАРУНОК!!!

22.12.2017

Відбулось засідання міської методичної секції заступників директорів з навчальної роботи ПТНЗ.
Тема засідання: "Розвиток творчих компетентностей учнів- важлива складова сучасного освітнього середовища". Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

20.12.2017

Новий навчально-практичний центр

20 грудня 2017 р. на базі нашого навчального закладу було відкрито навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професією: "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування" за участі начальника управління професійної освіти департамента освіти, науки, молоді та спорту виконавчого органу міської ради (Київської державної адміністрації) Бондаренка Олега Миколайовича та директора навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти м.Києва Натеси Миколи Григоровича. На урочистий захід були запрошені представники роботодавців:
Богаченко Микола Миколайович, директор ТОВ "Фінансово-будівельний холдінг" та Сисоєнко Ігор Дмитрович, диреектор КП "Житлосервіс". Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

15.12.2017

15 грудня 2017 року на баз Вищого професійного училища № 33 м. Києва відбулося засідання круглого столу на тему: «Стан організації впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників у закладах професійної (професійно-технічної) освіти».
В ньому взяли участь заступник директора з навчально-виробничої роботи Пронь Т.В. та методист Масловська О.В.
Ми зробили SWOT аналіз впровадження дуальної системи навчання у нашому навчальному закладі на прикладі групи, яка навчається за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»
З доповіддю можна ознайомитися за посиланням (Дуальна система аналіз)

15.12.2017

Семінар плиточників

14.12.2017 року відбувся семінар за участі представників фірми ООО "Мега-Лайн" застосування клеїв, герметиків при виконанні плиткових робіт. Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

13.12.2017

Зустріч з відомою українською письменницею – Теодозією Зорівною

13 грудня в нашому училищі відбулася зустріч з відомою українською письменницею – Теодозією Зорівною, авторкою численних поетичних та прозових книжок, драматичних творів, лауреаткою багатьох літературних премій. Вона - головний редактор літературно-художнього журналу «Київ», театрально-мистецький критик. В дуже доступній і емоційній формі письменниця розказала про свій нелегкий путь у велике мистецтво. Зустріч відбулася напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильскій АЕС, тому докладніше письменниця зупинилась на розповіді про свій твір «Мовчання цезію», присвчений післячорнобильським подіям і наслідкам. На зустрічі були присутніучні групи 204 та Т-12, зацікавлено слухали, задавали питання. Сподобались слухачам і вірші, які прочитала авторка. Теодозія Зарівна подарувала училищу свої книжки. Літератуну зустріч організувала і провела бібліотека училища. Для перегляду фото натисніть ТУТ!!! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

на фото викладач Правознавства Бабич Ірина Іванівна
на фото викладач Правознавства Бабич Ірина Іванівна
08.12.2017

З 4 по 8 грудня 2017 року у Державному навчальному закладі «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» проходив тиждень права. Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

01.12.2017

З 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Головна його мета -звернути увагу суспільства на цю проблему.
В нашому училищі пройшли профілактичніі бесіди з фахівцями "Клініки, дружньої до молоді", виховні години та традиційна екологічна акція з ініціативи активу учнівського самоврядування ( збір макулакури), кошти від якої пішли на придбання розвиваючих ігор, наборів для творчості, книжок та канцтоварів для відділення ВІЛ-інфікованих дітей Київської міської лікарні ОхМатДит. Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання

24.11.2017

З 20 по 24 листопада 2017 року в училищі пройшов тиждень інформатики та інформаційних технологій. В заходах, що були на цьому тижні, активно брали участь майстри виробничого навчання за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" та викладачі спеціальних дисциплін. Для перегляду зображень натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

10.11.2017

Предметний тиждень української мови та літератури

У нашому навчальному закладі з 6.11.2017 по 10.11.2017 року проходив Тиждень української мови та літератури.
Протягом тижня було проведено багато різноманітних цікавих заходів, у яких учні взяли найактивнішу участь.

на фото викладач спецтехнологій Єгорова Людмила Борисівна
на фото викладач спецтехнологій Єгорова Людмила Борисівна
27.10.2017

Тиждень автотранспортних професій

З 23 по 27 жовтня 2017 року в нашому училищі проходив тиждень автотранспортних професій. В заходах, запланованих на цьому тижні, брали активну участь учні груп, які навчаються за професіями: «Слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів, електрозварник ручного зварювання» та «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії С1», майстри виробничого навчання цих груп та викладачі спеціальних дисциплін.

з права на фото на переможниця в номінації "МІС НІЖНІСТЬ" у червоному платті учениця групи Т-10 Литвин Оксана
з права на фото на переможниця в номінації "МІС НІЖНІСТЬ" у червоному платті учениця групи Т-10 Литвин Оксана
26.10.2017

Конкурс закінчено

26 жовтня 2017 року у актовій залі Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся фінальний етап фестивалю «Краса Голосієва».
У конкурсі взяли участь представники вищих навчальних закладів Голосіївського району м. Києва: Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України, Міжрегіональної Академії управління персоналом, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київського кооперативного інституту бізнесу і права, Київського регіонального вищого професійного училища будівництва та Академії праці, соціальних відносин та туризму.
Учасники заходу змагались у номінаціях:
«Красуня Голосієва 2017»; «Містер Голосієва 2017»;
«Віце-Красуня Голосієва 2017»; «Віце-Містер Голосієва 2017»;
«Міс Талант Голосієва 2017»; «Містер Талант Голосієва 2017»;
«Міс Шарм Голосієва 2017»; «Містер Стиль Голосієва 2017»;
«Міс Грація Голосієва 2017»; «Містер Галантність Голосієва 2017»;
«Міс Ніжність»;
«Міс Глядацька симпатія Голосієва 2017»; «Містер Глядацька симпатія Голосієва 2017».
В ході зазначеного фестивалю молодь показала свої творчі здібності та надзвичайні таланти.
Наша учасниця Литвин Оксана Олегівна - посіла почесне місце - "МІС НІЖНІСТЬ". За, що і вітаємо її і бажаємо творчого натхнення і побільше перемог...

на група №208 та викладач Шевлякова О.О.
на група №208 та викладач Шевлякова О.О.
13.10.2017

урок в музеї Булгакова

Музейна педагогіка в діі!
Прогулянка старим Подолом та
урок зарубіжноі літератури гр.208 в Музеі М. Булгакова з викладачем Шевляковою О.О. для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

на фото учень групи №308 Заведій Максим
на фото учень групи №308 Заведій Максим
06.10.2017

Козацький гарт

в нашому навчальному закладі відбувся захід - вІйськово-спортивний комплекс "Козацький гарт", в програмі якого відбулися змагання з перетягування канату, силових вправ, фотболу, та ін.
А також конкурс стінгазет до Дня Захисника Вітчизни та Дня Козацтва

05.10.2017

Виставка до Дня працівника освіти

Напередодні Дня працівника освіти в училищі традиційно було проведено виставку квіткових композицій та виробів з природних матеріалів, конкурс стінгазет-листівок та святковий концерт

27.09.2017

Увага, Увага!!!

Концерт, присвячений Дню Вчителя - відбудеться 28 вересня 2017 року в актовій залі за адресою Маричанська, 4 в 15:00

27.09.2017

Міжнародний День туризму

28.09.2017

Новий гурток "Коза-Рогоза"

Хочеш з нами навчитись робити смачні та приємні сувеніри?Завітай щопонеділка та щосереди з 16:00 на заняття гуртка "Коза-Рогоза"(гуртожиток, вул.Стельмаха,5~3-й поверх)

02.09.2017

Увага увага!!!

Продовжено набір на навчаня за всіма професіями до 1 жовтня. Запрошуємо всіх хто ще не встиг вступити і не подав документи. Приймальна коміся працює працює кожного дня окрім вихідних. Будемо раді бачити Вас в нашій великій сім'ї.

02.09.2017

01.09.2017р. ДНЗ "Київське регіональне вище професійне училище будівництва" вітало учнів та педагогічний колектив з Днем знань у сучасному форматі, але з традиційним першим дзвоником.
Для першокурсників було проведено загальний перший урок під гаслом: "Ми- європейці: реальність та перспективи". Післяурочний час був присвячений обміну враженнями від канікул, знайомствам та екскурсійній програмі.​

31.08.2017

Увага!!!

Урочиста лінійка до Дня Знань розпочнеться о 08:30 за адресою: Маричанська, 4 (Бубнова, 4). 

29.08.2017

До уваги абітурієнтів!


Поселення в гуртожиток відбудеться 31.08.2017р. з 10:00

До відома батьків та абітурієнтів!

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ-2017 !!!

До відома батьків та абітурієнтів!

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА УЧНІ НАШОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!

22.06.2017

Державна кваліфікаційна атестація

В нашому навчальному закладі розпочалася Державна кваліфікаційна атестація. Вона включає в себе кваліфікаційну пробну роботу, яка відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики випускника ПТНЗ відповідного кваліфікаційного рівня, та державний кваліфікаційний іспит. Першими на старт вийшли групи 301, 308, 309, Т-3, Т-4, Т-9, МС-ІІ. Кваліфікаційні іспити відбулися за участі представника Управління професійно-технічної освіти м. Києва (методист Вовченко Г.М.) та представників підприємств-роботодавців (Шульга В.М. – генеральний директор підприємства «Київспецмонтаж», Зінченко С.М. – директор ТОВ «МБ-Сервіс», Мацюк М.І. – головний інженер ТОВ «Побутрем-будматеріали», Богаченко М.М. – генеральний директор Фінансово-будівельного холдингу).

21.06.2017

УВАГА ВСІМ!!!

27-го червня о 10:00 за адресою: вул. Маричанська ( Бубнова),4 відбудуться урочистості з нагоди закінчення навчального року.
Будемо раді бачити випускників, їх наставників, батьків, друзів та абітурієнтів-2017!))

01.06.2017

Військово-спортивне свято ПТНЗ

        31 травня 2017р. на стадіоні "Старт" (Шевченківський р-н) відбулося вIйськово-спортивне свято ПТНЗ до Мiжнародного Дня захисту дIтей та з нагоди щорічного Дня Києва, де брали участь 25 команд ПТНЗ міста.
Учні закладів професійно-технічної освіти продемонстрували свою неабияку фізичну підготовку та міцний командний дух, у чому їм допомогали наставники та група підтримки. Наша команда здобула III місце у естафеті "Втеча з полону".
     За результатами спортивних змагань, що проводились протягом навчального року- 2016-17 наше училище вибороло почесне II місце у рейтингу ПТНЗ м. Києва.
   Наприкінці учасники міського конкурсу найкраще виконання бального танцю серед учнів ПТНЗ привітали спортсменів виконанням вічно юного "Київського вальсу".
   Спортивні досягнення наших учнів та їх наставників були відзначені дипломами та грамотами.

15.05.2017

Конкурс "Київський вальс -2017"

У міському Будинку вчителя відбувся традиційний щорічний конкурс "Київський вальс -2017".

05.05.2017

Зустріч з представниками громадської організації ветеранів АТО

ДО ДНЯ ПАМ"ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ - в бібліотеці для юнацтва ім. М.Некрасова ( Голосіївський р-н) пройшли літературні читання та зустріч з представниками громадської організації ветеранів АТО