Навчально-практичний центр


Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування

20 грудня 2017 р. на базі нашого навчального закладу було відкрито навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професією : "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування" за участі начальника управління професійної освіти департамента освіти, науки, молоді та спорту виконавчого органу міської ради (Київської державної адміністрації) Бондаренка Олега Миколайовича та директора навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти м.Києва Натеси Миколи Григоровича. На урочистий захід були запрошені представники роботодавців:
Богаченко Микола Миколайович, директор ТОВ "Фінансово-будівельний холдінг" та Сисоєнко Ігор Дмитрович, диреектор КП "Житлосервіс". Фото ТУТ!

Відео-ролик про професію: "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування"

Плануюча документація та кошторис

[завантажити] 0.1 MB

Перспективний план НПЦ Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування

[завантажити] 1.4 MB

Положення про навчально-практичний центр Державного навчального закладу "Київське регіональне вище професійне училище будівництва" з підготовки робіників за професією: "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування"

[завантажити] 0.1 MB

Кошторист про здобуття компетенції монтаж унітазу

[завантажити] 0.1 MB

Кошторист про здобуття компетенції монтаж, демонтаж, заміна умивальника

[завантажити] 0.1 MB

Кошторист про здобуття компетенції підключення та обслуговування пральної машини

Чого навчився, того за плечима не носить (народна мудрість)

09.10.2020. На базі навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» Державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» вже вкотре проведено навчання здобувачів освіти інших професій з певного виду робіт.
Цього разу хлопці, які навчаються за професіями «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та «Муляр, електрозварник ручного зварювання», успішно опанували компетенцію «Монтаж (демонтаж), заміна умивальника» і отримали відповідний сертифікат. Ці навички однозначно знадобляться у дорослому житті! Фото ТУТ!