Новини


Увага! Додатково додано ще один день 17.02 (субота) відвідування абітурієнтами нашого навчального закладу з 1000 до 1500 включно. Запрошуємо всіх бажаючих завітати до нашого навчального закладу щоб познайомитись з професіями на котрі можна вступити для навчання.

31.01.2018

31 січня 2018 року на базі нещодавно відкритого Навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» відбулося знайомство представників делегації Європейського Союзу з професійною освітою в Україні.
На зустрічі були присутні Хуана Мера Кабейо, керівник сектору економічного співробітництва соціального та регіонального розвитку Представництва ЄС в Україні, Віра Рибак, керівник сектору освіти, науки, інформаційного суспільства Представництва ЄС в Україні, Кірсі Ліндроос, керівник групи соціальних питань, групи підтримки України, заступник директора Департаменту професійної освіти Карбишева Вікторія Оттівна, начальник Управління професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва Бондаренко Олег Миколайович, адміністрація навчального закладу на чолі з директором Новак Аллою Олександрівною. Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

29.01.2018

29 січня в навчальному закладі відбулася зустріч з письменником, аспирантом науково-дослідного інституту Українознавства, істориком, дослідником Ільчишиним Сергієм Орестовичем, присвячена 100-річчю Українській революції і, зокрема, бою під Крутами (29 січня виповнилось 100 років).
Історик змістовно і цікаво подав матеріал, показав карти, схеми, плакати, продемонстрував книги, навчальні посібники за темою виступа. Особливою родзинкою стала настільна гра з історії України, яка була розроблена інститутом Українознавства за участі Ільчишина С.О. На зустрічі були присутні учні групи 10, викладачі, вихователі, представники Голосіївської районної бібліотеки ім. М.Некрасова. Зустріч підготувала бібліотека навчального закладу на чолі з завідуючою Барановою Лідією Петрівною. Для перегляду зображень натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

УВАГА ВСІМ! Останній день набору в групи водіїв категорії "С" 15.02.2018 року.

До уваги всім випускникам!!!

26.01.2018

26 січня в училищі відбувся захід, присвячений 100-річчю бою під Крутами. Захід провели бібліотека училища разом із Голосіївською районною бібліотекою ім. М.Некрасова. Були запрошені керівники та активісти громадсько-патриотичної організіції «Сокіл» - Ярослав Люти, Роман Гавриленко, Всеволод Терент’єв, які прдемонстрували літературно-художнюкомпозицію «Крути. Вони боролися, щоб ми перемогли». У зустрічі брали участь учні 208 групи, викладачі, вихователі. Був переглянутий документальний фільм про події січня 1918 року, прослухана інформаціяпро юних героїв, які полягли в бою на станції Крути Чернігівської області. Учасники провели паралель між подіями 100- річної давнини та подіями, які відбуваються у наші дні на сході України. «Соколівці» продемонстрували сучасну навчальну зброю, яку привезли із собою, провели конкурс серед учнів з військового маскування. Для перегляду зображень натисныть ТУТ! або перейдіть до вкладки "ГАЛЕРЕЯ" і виберіть відповідне посилання.

26.12.2017

Відбувся концерт до Нового Року. Для перегляду зображень натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

23.12.2017

УВАГА!! УВАГА!! 26 грудня о 14:30 в актовій залі ( вул. Маричанська,4) відбудеться СВЯТКОВИЙ НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ у традиційному вже форматі "ЗІРКА+ЗІРКА". Запрошуємо всіх учнів, батьків, викладачів, співробітників, друзів, випускників попередніх років та майбутніх абітурієнтів!
ПРОДОВЖУЄ ДІЯТИ АКЦІЯ: ПРИВЕДИ ДРУГА-ШКОЛЯРА 9-класника - отримай "чупа-чупс" У ПОДАРУНОК!!!

22.12.2017

Відбулось засідання міської методичної секції заступників директорів з навчальної роботи ПТНЗ.
Тема засідання: "Розвиток творчих компетентностей учнів- важлива складова сучасного освітнього середовища". Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

20.12.2017

Новий навчально-практичний центр

20 грудня 2017 р. на базі нашого навчального закладу було відкрито навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професією: "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування" за участі начальника управління професійної освіти департамента освіти, науки, молоді та спорту виконавчого органу міської ради (Київської державної адміністрації) Бондаренка Олега Миколайовича та директора навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти м.Києва Натеси Миколи Григоровича. На урочистий захід були запрошені представники роботодавців:
Богаченко Микола Миколайович, директор ТОВ "Фінансово-будівельний холдінг" та Сисоєнко Ігор Дмитрович, диреектор КП "Житлосервіс". Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

15.12.2017

15 грудня 2017 року на баз Вищого професійного училища № 33 м. Києва відбулося засідання круглого столу на тему: «Стан організації впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників у закладах професійної (професійно-технічної) освіти».
В ньому взяли участь заступник директора з навчально-виробничої роботи Пронь Т.В. та методист Масловська О.В.
Ми зробили SWOT аналіз впровадження дуальної системи навчання у нашому навчальному закладі на прикладі групи, яка навчається за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»
З доповіддю можна ознайомитися за посиланням (Дуальна система аналіз)

15.12.2017

Семінар плиточників

14.12.2017 року відбувся семінар за участі представників фірми ООО "Мега-Лайн" застосування клеїв, герметиків при виконанні плиткових робіт. Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

13.12.2017

Зустріч з відомою українською письменницею – Теодозією Зорівною

13 грудня в нашому училищі відбулася зустріч з відомою українською письменницею – Теодозією Зорівною, авторкою численних поетичних та прозових книжок, драматичних творів, лауреаткою багатьох літературних премій. Вона - головний редактор літературно-художнього журналу «Київ», театрально-мистецький критик. В дуже доступній і емоційній формі письменниця розказала про свій нелегкий путь у велике мистецтво. Зустріч відбулася напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильскій АЕС, тому докладніше письменниця зупинилась на розповіді про свій твір «Мовчання цезію», присвчений післячорнобильським подіям і наслідкам. На зустрічі були присутніучні групи 204 та Т-12, зацікавлено слухали, задавали питання. Сподобались слухачам і вірші, які прочитала авторка. Теодозія Зарівна подарувала училищу свої книжки. Літератуну зустріч організувала і провела бібліотека училища. Для перегляду фото натисніть ТУТ!!! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

на фото викладач Правознавства Бабич Ірина Іванівна
на фото викладач Правознавства Бабич Ірина Іванівна
08.12.2017

З 4 по 8 грудня 2017 року у Державному навчальному закладі «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» проходив тиждень права. Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

01.12.2017

З 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Головна його мета -звернути увагу суспільства на цю проблему.
В нашому училищі пройшли профілактичніі бесіди з фахівцями "Клініки, дружньої до молоді", виховні години та традиційна екологічна акція з ініціативи активу учнівського самоврядування ( збір макулакури), кошти від якої пішли на придбання розвиваючих ігор, наборів для творчості, книжок та канцтоварів для відділення ВІЛ-інфікованих дітей Київської міської лікарні ОхМатДит. Для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання

24.11.2017

З 20 по 24 листопада 2017 року в училищі пройшов тиждень інформатики та інформаційних технологій. В заходах, що були на цьому тижні, активно брали участь майстри виробничого навчання за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" та викладачі спеціальних дисциплін. Для перегляду зображень натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

10.11.2017

Предметний тиждень української мови та літератури

У нашому навчальному закладі з 6.11.2017 по 10.11.2017 року проходив Тиждень української мови та літератури.
Протягом тижня було проведено багато різноманітних цікавих заходів, у яких учні взяли найактивнішу участь.

на фото викладач спецтехнологій Єгорова Людмила Борисівна
на фото викладач спецтехнологій Єгорова Людмила Борисівна
27.10.2017

Тиждень автотранспортних професій

З 23 по 27 жовтня 2017 року в нашому училищі проходив тиждень автотранспортних професій. В заходах, запланованих на цьому тижні, брали активну участь учні груп, які навчаються за професіями: «Слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів, електрозварник ручного зварювання» та «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії С1», майстри виробничого навчання цих груп та викладачі спеціальних дисциплін.

з права на фото на переможниця в номінації "МІС НІЖНІСТЬ" у червоному платті учениця групи Т-10 Литвин Оксана
з права на фото на переможниця в номінації "МІС НІЖНІСТЬ" у червоному платті учениця групи Т-10 Литвин Оксана
26.10.2017

Конкурс закінчено

26 жовтня 2017 року у актовій залі Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся фінальний етап фестивалю «Краса Голосієва».
У конкурсі взяли участь представники вищих навчальних закладів Голосіївського району м. Києва: Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України, Міжрегіональної Академії управління персоналом, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київського кооперативного інституту бізнесу і права, Київського регіонального вищого професійного училища будівництва та Академії праці, соціальних відносин та туризму.
Учасники заходу змагались у номінаціях:
«Красуня Голосієва 2017»; «Містер Голосієва 2017»;
«Віце-Красуня Голосієва 2017»; «Віце-Містер Голосієва 2017»;
«Міс Талант Голосієва 2017»; «Містер Талант Голосієва 2017»;
«Міс Шарм Голосієва 2017»; «Містер Стиль Голосієва 2017»;
«Міс Грація Голосієва 2017»; «Містер Галантність Голосієва 2017»;
«Міс Ніжність»;
«Міс Глядацька симпатія Голосієва 2017»; «Містер Глядацька симпатія Голосієва 2017».
В ході зазначеного фестивалю молодь показала свої творчі здібності та надзвичайні таланти.
Наша учасниця Литвин Оксана Олегівна - посіла почесне місце - "МІС НІЖНІСТЬ". За, що і вітаємо її і бажаємо творчого натхнення і побільше перемог...

на група №208 та викладач Шевлякова О.О.
на група №208 та викладач Шевлякова О.О.
13.10.2017

урок в музеї Булгакова

Музейна педагогіка в діі!
Прогулянка старим Подолом та
урок зарубіжноі літератури гр.208 в Музеі М. Булгакова з викладачем Шевляковою О.О. для перегляду фото натисніть ТУТ! або перейдіть до вкладки ГАЛЕРЕЯ та виберіть відповідне посилання.

на фото учень групи №308 Заведій Максим
на фото учень групи №308 Заведій Максим
06.10.2017

Козацький гарт

в нашому навчальному закладі відбувся захід - вІйськово-спортивний комплекс "Козацький гарт", в програмі якого відбулися змагання з перетягування канату, силових вправ, фотболу, та ін.
А також конкурс стінгазет до Дня Захисника Вітчизни та Дня Козацтва

05.10.2017

Виставка до Дня працівника освіти

Напередодні Дня працівника освіти в училищі традиційно було проведено виставку квіткових композицій та виробів з природних матеріалів, конкурс стінгазет-листівок та святковий концерт

27.09.2017

Увага, Увага!!!

Концерт, присвячений Дню Вчителя - відбудеться 28 вересня 2017 року в актовій залі за адресою Маричанська, 4 в 15:00

27.09.2017

Міжнародний День туризму

28.09.2017

Новий гурток "Коза-Рогоза"

Хочеш з нами навчитись робити смачні та приємні сувеніри?Завітай щопонеділка та щосереди з 16:00 на заняття гуртка "Коза-Рогоза"(гуртожиток, вул.Стельмаха,5~3-й поверх)

02.09.2017

Увага увага!!!

Продовжено набір на навчаня за всіма професіями до 1 жовтня. Запрошуємо всіх хто ще не встиг вступити і не подав документи. Приймальна коміся працює працює кожного дня окрім вихідних. Будемо раді бачити Вас в нашій великій сім'ї.

02.09.2017

01.09.2017р. ДНЗ "Київське регіональне вище професійне училище будівництва" вітало учнів та педагогічний колектив з Днем знань у сучасному форматі, але з традиційним першим дзвоником.
Для першокурсників було проведено загальний перший урок під гаслом: "Ми- європейці: реальність та перспективи". Післяурочний час був присвячений обміну враженнями від канікул, знайомствам та екскурсійній програмі.​

31.08.2017

Увага!!!

Урочиста лінійка до Дня Знань розпочнеться о 08:30 за адресою: Маричанська, 4 (Бубнова, 4). 

29.08.2017

До уваги абітурієнтів!


Поселення в гуртожиток відбудеться 31.08.2017р. з 10:00

До відома батьків та абітурієнтів!

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ-2017 !!!

До відома батьків та абітурієнтів!

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА УЧНІ НАШОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!

22.06.2017

Державна кваліфікаційна атестація

В нашому навчальному закладі розпочалася Державна кваліфікаційна атестація. Вона включає в себе кваліфікаційну пробну роботу, яка відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики випускника ПТНЗ відповідного кваліфікаційного рівня, та державний кваліфікаційний іспит. Першими на старт вийшли групи 301, 308, 309, Т-3, Т-4, Т-9, МС-ІІ. Кваліфікаційні іспити відбулися за участі представника Управління професійно-технічної освіти м. Києва (методист Вовченко Г.М.) та представників підприємств-роботодавців (Шульга В.М. – генеральний директор підприємства «Київспецмонтаж», Зінченко С.М. – директор ТОВ «МБ-Сервіс», Мацюк М.І. – головний інженер ТОВ «Побутрем-будматеріали», Богаченко М.М. – генеральний директор Фінансово-будівельного холдингу).

21.06.2017

УВАГА ВСІМ!!!

27-го червня о 10:00 за адресою: вул. Маричанська ( Бубнова),4 відбудуться урочистості з нагоди закінчення навчального року.
Будемо раді бачити випускників, їх наставників, батьків, друзів та абітурієнтів-2017!))

01.06.2017

Військово-спортивне свято ПТНЗ

        31 травня 2017р. на стадіоні "Старт" (Шевченківський р-н) відбулося вIйськово-спортивне свято ПТНЗ до Мiжнародного Дня захисту дIтей та з нагоди щорічного Дня Києва, де брали участь 25 команд ПТНЗ міста.
Учні закладів професійно-технічної освіти продемонстрували свою неабияку фізичну підготовку та міцний командний дух, у чому їм допомогали наставники та група підтримки. Наша команда здобула III місце у естафеті "Втеча з полону".
     За результатами спортивних змагань, що проводились протягом навчального року- 2016-17 наше училище вибороло почесне II місце у рейтингу ПТНЗ м. Києва.
   Наприкінці учасники міського конкурсу найкраще виконання бального танцю серед учнів ПТНЗ привітали спортсменів виконанням вічно юного "Київського вальсу".
   Спортивні досягнення наших учнів та їх наставників були відзначені дипломами та грамотами.

15.05.2017

Конкурс "Київський вальс -2017"

У міському Будинку вчителя відбувся традиційний щорічний конкурс "Київський вальс -2017".

05.05.2017

Зустріч з представниками громадської організації ветеранів АТО

ДО ДНЯ ПАМ"ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ - в бібліотеці для юнацтва ім. М.Некрасова ( Голосіївський р-н) пройшли літературні читання та зустріч з представниками громадської організації ветеранів АТО

28.04.2017

Місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності

     Відповідно до плану роботи управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту на 2017 р. та відповідних державних законодавчих актів з метою удосконалення роботи у навчальному закладі з 03 по 28 квітня 2017 р. пройшов місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
      В рамках місячника згідно графіка проведення предметних тижнів з 24.04. по 28. 04. 17 р. проводився тиждень охорони праці.
   Були видані відповідні накази, розроблені плани заходів, проведено перевірки, зроблений самоаналіз. Питання про стан охорони праці та безпеки життєдіяльності було розглянуто на засіданні педагогічної ради училища.

26.04.2017

Лінійка до 31-ї річниці Чорнобильської трагедiї

26-го квітня була проведена лінійка до 31-ї річниці Чорнобильської трагедiї. Пам'ятаймо: біда вчить, герої не вмирають...

20.04.2017

Брейн-ринг - з біології та українознавства

В квітні 2017 року у групах 1 курсу (108 і 103) відбувся виховний захід – брейн-ринг - з біології та українознавства «Без верби і калини нема України», який провела викладач біології Наконечна Тамара Василівна. З невеликим відривом перемогла група 108

19.04.2017

читання з приводу Дня пам’яті про Чорнобильську трагедію

19 квітня у приміщенні бібліотеки ім. О.М. Некрасова відбулися літературні читання з приводу Дня пам’яті про Чорнобильську трагедію. У зустрічі брали участь викладачи училища та учні (гр. 103 та 205). Відкрила читання вихователь Шаповалюк П.П. Вона нагадала про Чорнобильськи події, розказала про пекучі і щемки епізоди тої страшної катастрофи, свідком якої була сама. Згадала героїв, яки загинули, рятуючи світ. Запалили свічку пам’ті. Бібліотекар Баранова Л.П. розказала, як тема Чорнобиля відображена в українській літературі, прочитала вірші українських поетів , присвячені Чорнобилю. На літературні читання на запрошення бібліотеки завітав письменник, журналіст – Дмитро Бєляєв, який презентував свою нову книгу «Великий вибух», присвячену Чорнобилю та його наслідкам. Він розказав про історію написання цієї книги та повідомив дуже багато цікавих й незнаних раніше фактів про Чорнобильську катастрофу. Слухачі були уважними, задавали письменнику запитання та виявили бажання придбати його книгу.

14.04.2017

День Цивільного захисту

22.03.2017

Літературний вечір

22 березня відбувся літературний вечір «Лечу, горю, згораю і люблю…», присвячений пам’яті відомого українського письменника Віктора Баранова.
Вечір підготували та провели бібліотека училища разом з районною бібліотекою ім. Самеда Вургуна; завідувачка цієї бібліотеки Галина Чеботарьова підготувала дуже цікаву та змістовну програму-презентацію про життя і творчість письменника. В підготовці та проведенні брали участь викладачі та учні Державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» (групи 108, 205, Т-10). Пошедин Віка, Мікая Ека, Мостовий Богдан, Свинцицький Дмитро підготували та продемонстрували на вечорі літературну композицію за творами письменника.
У вечорі взяли участь:
Наталія Гайдамака – письменниця;
Сергій Лучканин – доктор філологічних наук, професор Київського Національного університету ім. Тараса Шевченко, перекладач, член Національної спілки письменників України;
Борис Кириченко – письменник, доктор філософії та економічних наук, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України;
Наталія Стратановська – перекладач Міністерства закордонних справ, викладач румунської мови;
друзі, однокурсники та рідні письменника.
Заслужена артистка України, співачка Руслана Лоцман заспівала пісні, присвячені письменнику.

22.03.2017

"Мiс Весна-2017 та Джеймс Бонд"

17.03.2017

Методична секція "Будівельників"

07.03.2017

Концерт до дня 8 березня

03.03.2017

Запрошуємо на концерт

6-го БЕРЕЗНЯ 2017 р. о 13:15 в актовій залі ( вул.Маричанська,4) відбудеться святковий концерт до 8 БЕРЕЗНЯ. Запрошуйте мам, бабусь, сестер та подруг!))
Кожному учню, хто приведе друга-школяра-абітурієнта, - "чупа-чупс" у подарунок!)))

02.03.2017

Вернісаж педагогічної творчості

2 березня в нашому навчальному закладі відбувся Вернісаж педагогічної творчості. На ньому були присутні в. о. директора НМК ПТО Павлюк І.М., методисти Бондарева О.М., Гармаш Л.М. Методична служба навчального закладу звітувала про результати річної роботи педагогічного колективу над проектом навчального закладу «Формування допитливого національно-свідомого громадянина шляхом особистісно-орієнтованого навчання»

28.02.2017

День відкритих дверей

28 лютого в нашому навчальному закладі відбувся День відкритих дверей, на якму були присутні учні та вчителі випускних класів шкіл м. Києва та прилеглих районів Київщини. Під час цього заходу майстри, викладачі а також кращі учні провели екскурсії по майстерням і навчальним аудиторіям училища. Для гостей також був проведений концерт силами учнівської самодіяльності. Свою майстерність продемонстрували хореографічний колектив «Водограй», вокальні ансамблі «Чарівні хлопці» та «Чарівні дівчата»

24.02.2017

Свято "Масляна"

21.02.2017

1 місце з волейболу

Вітаємо нашу збірну команду за перемогу з волейболу серед ПТНЗ м. Києва

20.02.2017

Захід до дня вшанування Небесної Сотні

Тиждень математики

В рамках тижня математики відбувся бінарний захід з математики та креслення між учнями груп №103 та №104. Перемогли учні групи № 104, які показали більш глибокі, ґрунтовніші знання з математики та креслення.

15.02.2017

Огляд-конкурс хореографічних колективів

15 лютого 2017 р. відбувся огляд-конкурс хореографічних колективів художньоI самодіяльності ПТНЗ міста. Наші хлопці та дівчата продемонстрували свою майстерність

13.02.2017

Урок до Дня святого Валентина

В навчальному закладі відбулася зустріч з відомою українською поетесою, лауреаткою багатьох літературно-мистецьких премій, пропагандисткою української культури та українства взагалі по всьому світу, ведучої українського радіо на каналі «Культура» Ніною Шаварською. Поетеса розповіла про свій творчій доробок, прочитала свої поезії. У зустрічі взяли участь учні, викладачі та працівники районної бібліотеки ім. Нєкрасова. Присутні також прослухали аудіо записи пісень на вірші Ніни Шаварської.

10.02.2017

Професія «Охоронник». Випускний екзамен з дисципліни «Фізична культура"

10 лютого 2017 року відбувся випускний екзамен з дисципліни «Фізична культура професійного спрямування» у групі № Т8 за професією «водій автотранспортних засобів категорії «В», охоронник».
Учні продемонстрували відмінні уміння та навички з самооборони та фізичної культури.

07.02.2017

Проектна діяльність

07.02.2017 року. Участь наших учнів котрі навчаються за професією Флорист, квітникар, озеленювач у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму 2017 року (16-23 роки)

07.02.2017

Бібліотечний урок «Національні українські традиції»

7 лютого 2017 року в навчальному закладі в групах 103, 108 відбувся бібліотечний урок
«Національні українські традиції». Організатором заходу є бібліотекар Баранова Лідія Петрівна. Перед учнями виступила відомий етнограф, фольклористка, режисер-постановник фольклорних і національних свят в Україні, старший науковий співробітник музею Івана Гончара та музею Гідності Галина Олійник.

31.01.2017

Змагання з настільного тенісу

Вітаємо нашу збірну команду за отримане почесне ІІ місце в загальному результаті змагання з Настільного тенісу серед учнів ПТНЗ м. Києва

25.01.2017

Бібліотечний урок

25 січня 2017 року в навчальному закладі в групах 205, Т-8, Т-12 відбувся бібліотечний урок, присвячений життєвому і творчому шляху української художниці, майстра народного декоративного живопису, представниці «наївного мистецтва» Катерини Білокур. Організатор заходу - завідуюча бібліотекою Баранова Лідія Петрівна за участю завідуючої бібліотеки імені Самеда Вургуна м. Києва Чеботарьової Галини Миколаївни та співробітників Національного музею народно-декоративного мистецтва України.

24.01.2017

Змагання з настільного тенісу

Вітаємо збірну училища (дівчата) за зайняте 2 місце в змаганні першості з настільного тенісу серед Професійно технічних навчальних закладів м. Києва.

група №208. Оператори з обробки інформації та програмного забезпечення
група №208. Оператори з обробки інформації та програмного забезпечення
17.01.2017

Зимові розваги - 2017. Група №208

27.12.2016

Новий рік 2017

01.12.2016

День училища

На фото зображені майстер в/н Янко С.С. та І зміна групи №208 професія "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"
На фото зображені майстер в/н Янко С.С. та І зміна групи №208 професія "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"
18.11.2016

Предметний тиждень "Інформатики та інформаційних технологій"

 

17.11.2016

Методична секція "Інформатики та інформаційних тенологій"

 

17.11.2016

Урок-гра "ЕВЕРЕСТ"

 

03.11.2016

Моя професія: "Флорист, квітникар, озеленювач

02.11.2016

Конкурс закінчено

 

на фото церемонія нагородження переможців змагання
на фото церемонія нагородження переможців змагання
04.10.2016

Фізкультурно-патріотичий захід " Козацький гарт"

03.10.2016

День вчителя та День працівника освіти!

 

30.09.2016

Бабий Яр

 

29.08.2016

29.07.2016

Результати співбесіди з абітурієнтами!!!

Результати співбесід, що відбулися 28,29-го липня 2016 р., для перегляду інформації перейдіть до вкладки "ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ" і виберіть відповідний протокол.
Тел. приймальної комісії - 257-00-21

27.07.2016

Інформація для вступників

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!!!
28-го та 29-го липня з 10:00 проводяться співбесіди з учнями, що вспупають до училища після 9-го класу. Графік можна уточнити в приймальній комісії за телефонами:

25.06.2016

Випускний 2016 року

Наші чемпіони в спартакіаді м. Києва
Наші чемпіони в спартакіаді м. Києва
02.06.2016

Вітаємо наших чемпіонів в Військово-спортивному святі, присвяченому Міжнародному дню захист дітей

01 червня 2016 року на стадіоні «Старт» відбувся урочистий захід – військово-спортивне свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей та Дню Києва.

Семінар з Охорони праці

 

Міський конкурс художньої самодіяльності

 

Масляна 2016

 

Концерт присвячений до Дня 8 березня!

 

День відкритих дверей 26.02.2016

 

Благословен, учителю мій, будь!

 

День соборності України!

 

11.02.2016

врамках тижня "Зарубіжної літератури" відбувся поетично-музичний вечір до Дня Закоханих

 

Новорічний концерт

 

Відвідання дитячого будинку на день Святого Миколая

 

Ярмарка продаж

 

Міська методична секція легкої промисловості

 

Козацький гарт

 

Ювілей "70 років"

 

Свято квітів

 

Відбулося свято Першого Дзвоника!!!

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

Київський вальс - 2015

МИ ЗРОБИЛИ ЦЕ!!

Адміністрація ДНЗ "КРВПУБ" вітає з ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!!!

07.04.2015

Відбулася виставка професій 2015 в Палаці для дітей та юнацтва

 

А що ТИ зробив, щоб допомогти хлопцям на сході?

Долучаймося до богоугодної справи - плетемо маскувальну сітку для військових потреб. Потрібні вправні руки та матеріали.

На фото Директор КРВПУБ Новак Алла Олександрівна, старший майстер Куц Людмила Валеріївна та наші колеги з Німетчини
На фото Директор КРВПУБ Новак Алла Олександрівна, старший майстер Куц Людмила Валеріївна та наші колеги з Німетчини
20.03.2015

Участь навчального закладу в реалізації проекту Європейського фонду освіти «PRIME»

 

На фото учасниці конкурсу "МОЛОДА ГОСПОДАРКА-2015"
На фото учасниці конкурсу "МОЛОДА ГОСПОДАРКА-2015"
19.03.2015

Проведено конкурс "МОЛОДА ГОСПОДАРКА-2015"

 

16.03.2015

Увага!

19.03.2015 року в ДНЗ "Київське регіональне вище професійне училище будівництва" на базі навчального корпусу, що знаходиться за адресою вул.А.Бубнова, 4 в актовому залі буде проводитись конкурс "МОЛОДА ГОСПОДАРКА-2015".

На фото учасники конкурсу та майстри виробничого навчання  Юпик В'ячеслав Григорович і Янко Сергій Сергійович
На фото учасники конкурсу та майстри виробничого навчання Юпик В'ячеслав Григорович і Янко Сергій Сергійович
13.03.2015

Конкурс закінчено

Проведено конкурс фахової майстерності серед учнів училища з професії:

На фото учасники конкурсу: "МОНТАЖНИК САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА УСТАТКУВАННЯ"
На фото учасники конкурсу: "МОНТАЖНИК САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА УСТАТКУВАННЯ"
12.03.2015

Проведено міський конкурс з професії: "МОНТАЖНИК САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА УСТАТКУВАННЯ"

Вітаємо Ковальчука А.В. учня групи Т-4, який зайняв І місця з професії:

на фото поет Тарас Григорович Шевченко
на фото поет Тарас Григорович Шевченко
09.03.2015

Вшануй Тараса

Шановні учні!

07.03.2015

Привітання жінок зі святом 8 березня!

На фото матеріали для вернісажу педагогічних ідей у 2015 році
На фото матеріали для вернісажу педагогічних ідей у 2015 році
05.03.2015

Вернісаж педагогічної творчості

 

03.02.2015

День відкритих дверей

Увага!
Шановні абітурієнти та їх батьки.

на фото група №303
на фото група №303
25.02.2015

стіл для гри в шашки у виконанні групи №303

 

20.02.2015

Свято Масляна

 

13.02.2015

День закоханих

 

11.02.2015

Металева мітла своїми руками на відкритому уроці

 

на фото учні групи Т-2 Поліщук Олександр, Біляков Андрій, Кінзельський Василь, Мельник Михайло, Глемба Ігор, Піддубний Валентин та майстер в/н Прокопович В.П.
на фото учні групи Т-2 Поліщук Олександр, Біляков Андрій, Кінзельський Василь, Мельник Михайло, Глемба Ігор, Піддубний Валентин та майстер в/н Прокопович В.П.
11.02.2015

Проста пічь у виконанні учнів групи Т-2

Учні групи Т-2 під керівництвом майстрів виробничого навчання Скапоущенка Володимира Прокоповича під час виробничого навчання виконали кладку печі за технологією "Проста пічь"

22.01.2015

Флеш-моб до дня Соборність

 

привітання від Адміністрації Київського РВПУБ
привітання від Адміністрації Київського РВПУБ
30.12.2014

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

на фото учасники свята до Нового року
на фото учасники свята до Нового року
25.12.2014

Новий рік 2014

 

на фото майстер виробничого навчання Загорська Лариса Петрівна
на фото майстер виробничого навчання Загорська Лариса Петрівна
19.12.2014

Майстер клас Будівельників

 

на фото учениці групи №312; Іллюша Мирослава, Гапон Марія та Моруга Ірина
на фото учениці групи №312; Іллюша Мирослава, Гапон Марія та Моруга Ірина
16.12.2014

Андріївські вечорниці в гуртожитку

 

11.12.2014

Сімейне право України

 

на фото діти з дитячого будинку НАШ ДІМ
на фото діти з дитячого будинку НАШ ДІМ
10.12.2014

"НАШ ДІМ" Привітання дітей-сиріт в дичячому будинку

Наше учнівське самоврядування привітало дітей-сиріт з Днем Святого Валентина в дитячому будинку "НАШ ДІМ". Для більш детального перегляду зображень перейдіть до вкладки НАШЕ ЖИТТЯ та виберіть відповідне посилання

05.12.2014

Проведено тиждень з Інформатики

 

на фото учасники заходу до дня училища НАМ 4 РОКИ
на фото учасники заходу до дня училища НАМ 4 РОКИ
01.12.2014

Нам 4 роки

 

24.11.2014

Проведено предметний тиждень з Фізики

03.11.2014

Проведено предметний тиждень з Української мови

 

на фото учасники міжнародного свята Хеллоуін
на фото учасники міжнародного свята Хеллоуін
03.11.2014

А у нас свій Хеллоуін

 

22.10.2014

Захист Вітчизни в училищі

 

ТОП-10 найкращих начальних закладів
ТОП-10 найкращих начальних закладів
16.10.2014

Ми ввійшли в ТОП-10 найкращих навчальних закладів України

Для більш детальної інформації натисніть лівою клавішею миші на зображення ТОП-10 найкращих навчальних закладів України

13.10.2014

Флешмоб "Повертайся живим"

Участь у флешмобі нашого навчального закладу "Повертайся живим". Для перегляду відео перейдіть за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=SUBB_SyYy-8

на фото газета групи №311, яка отримала І місце по навчальному закладу
на фото газета групи №311, яка отримала І місце по навчальному закладу
03.10.2014

18.07.2014

Шановні учні і батьки!

на фото випускники 2014 року
на фото випускники 2014 року
27.06.2014

Випуск 2014 рік

 

на фото учасники конкурсу Київський вальс 2014 та заступник директора Шевлякова Оксана Олександрівна
на фото учасники конкурсу Київський вальс 2014 та заступник директора Шевлякова Оксана Олександрівна
24.06.2014

Київський вальс 2014

 

На фото зображена команда "БУДІВЕЛЬНИК" Київського РВПУБ
На фото зображена команда "БУДІВЕЛЬНИК" Київського РВПУБ
04.06.2014

Спартакіада на стадіоні "СТАРТ" - 2014

Вітаємо за отримане І - місце НАШУ комадну "БУДІВЕЛЬНИК" в змаганнях СПАРТАКІАДИ. 

28.05.2014

Виставка "Сучасні заклади освіти - 2014 рік"

 

12.05.2014

Виставка у будинку "Дітей та юнацтва"

18.04.2014

Вироби учнів до свята "Пасха"

17.04.2014

День цивільної оборони

На фото Хоровий колектив Київського РВПУБ
На фото Хоровий колектив Київського РВПУБ
08.04.2014

Педагогічна хвиля

На фото учасники конкурсу з професії: "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування"
На фото учасники конкурсу з професії: "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування"
26.03.2014

Проведено міский конкурс

18.03.2014

Методична секція "Інформатики та інформаційних технологій"

Проведено методичну секцію

автори: Тодерюк Неля та Кажанова Ліля
автори: Тодерюк Неля та Кажанова Ліля
17.03.2014

200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

    200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, в якому брали участь всі групи училища у вигляді виставки газет.

На фото учасниці конкурсу "Молода господарка"
На фото учасниці конкурсу "Молода господарка"
06.03.2014

Конкурс "Молода господарка" закінчено

Вітаємо переможницю у конкурсі "Молода господарка" ученицю групи №211 Йосипенко Поліну, яка зайняла І місце. 

На фото учні групи №211
На фото учні групи №211
28.02.2014

Проведено конкурс до свята "Масляна"

 

27.02.2014

натисни на мене
натисни на мене
24.02.2014

Проведено методичну секцію "Будівельників"

 

24.01.2014

Розважальний конкурс "Молода господарка"

    20.02.2014 року в Державному навчальному закладі "Київське регіональне вище професійне училище будівництва" (вул. Бубнова, 4), відбудеться відбірковий тур на міський конкурс-огляд "Молода господарка 2014". До 01.02.2014 року з кожної групи подати заявки на участь у конкурсі. 

16.01.2014

Проведено І етап фестивалю-конкурсу "Маю честь"

   Згідно розпорядження Управління освіти від 13.01.2014 року №4 «Про організацію та проведення на базі Державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» 16.01.2014року в училищі проведено І етап фестивалю-конкурсу «Маю честь» серед ПТНЗ міста Києва з наступних видів:

31.12.2013

Привітання з Новим Роком

17.10.2013

Проведено Олімпіаду з Хімії

22.10.2013

Проведено Олімпіаду з Біології

06.11.2013

Ми беремо участь у флеш-мобі

"Ми учасники флеш-мобу 70-ї річниці визволення Києва"

На фото учасники конкурсу "Перші з перших"
На фото учасники конкурсу "Перші з перших"
27.11.2013

Проведено предметний тиждень "Інформатики"

Нам відомі результати відкритого заходу "[інтелектуальна гра ПЕРШІ З ПЕРШИХ]"